KOKPIT
Menu - Oferta

Klub Przyjaciół Książki "Bajeczka"

Oferta

Klub Przyjaciół Książki "Bajeczka"

Oczekując na Święta Wielkanocne na marcowych zajęciach w ramach klubu "Bajeczka" i klubu "Krasnoludki" rozmawialiśmy o różnych tradycjach związanych z tym świętem.

Ponieważ jesteśmy zakochani w czytaniu dlatego na lutowych zajęciach bibliotecznych w ramach klubu "Bajeczka" i klubu "Krasnoludki" mówiliśmy o książkach i rożnych rodzajach miłości.

15 października 2020 roku spotkanie w ramach klubu poświęcone było tematyce pomocy. Głównym bohaterem czytanej historii był mały wilczek, który dzięki pomocy uczynnych zwierząt, po zgubieniu się w śniegu w bardzo zimną i ciemną noc, szczęśliwie wrócił do swojego stada. Ta ciepła opowieść miała na celu uświadomić przedszkolakom, że należy pomagać osobom w potrzebie.

Na kolejnym spotkaniu w ramach klubu "Bajeczka" przedszkolaki wysłuchały bajki "Orkiestra krowy Zosi" Geoffroy de Pennart. Dzięki tej przezabawnej opowieści dzieci mogły usłyszeć, że w życiu nie liczy się wygląd, kolor skóry i pochodzenie. Najważniejsze w życiu są marzenia, pasja i determinacja, dzięki którym można osiągnąć wiele.

22 października 2019 roku przedszkolaki z klubu "Bajeczka" zapoznały się z Biblioteką jako instytucją kultury a równocześnie miejscem przyjaznym dzieciom. Ukazana im została rola książki w życiu małego człowieka.

Na spotkaniu w ramach klubu "Bajeczka" rozmawialiśmy o pszczołach. Przedszkolaki dowiedziały się jak wygląda życie pszczół oraz o ich znaczeniu dla środowiska. A wszystko to dzięki książce Kristen Hall "Pszczółka". Zdaniem autorki pszczoły to „jedne z najcudowniejszych istot na świecie”.

Kalendarium
maj 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
26272829301
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Dwa Brzegi weekend w Kazimierzu Marka Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny festiwale w Kazimierzu CIT zabytki Kazimierza Dolnego Wynajem sal rynek w Kazimierzu KOKPiT Kultura kazimierska fara Atrakcje Kazimierza Dolnego Plan Pobytu Festiwale Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Turystyka Kazimierza Dolnego
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design