KOKPIT
Menu - Oferta

Centrum Informacji Turystycznej

Oferta

Centrum Informacji Turystycznej

 

 

Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym rozpoczęło swoją działalność 17 sierpnia 2012r. Posiada trzygwiazdkowy Certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej przyznany przez Polską Organizację Turystyczną i Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną. Siedzibą Centrum jest zabytkowy budynek projektu Karola Sicińskiego, usytuowany w południowo-wschodnim narożniku kazimierskiego rynku, w bezpośrednim sąsiedztwie kamienic braci Przybyłów.

 

OFERTA
Na miejscu, w biurze Centrum Informacji Turystycznej, można otrzymać materiały dotyczące Kazimierza Dolnego i regionu, zasięgnąć informacji o aktualnych wydarzeniach kulturalnych i zabytkach, sprawdzić połączenia komunikacyjne, czy zapytać o drogę.

Wszyscy zainteresowani są mile widziani codziennie w godzinach 09:00 - 17:00.

W sprzedaży Centrum Informacji Turystycznej dostępne są mapy i przewodniki dotyczące nie tylko Kazimierza Dolnego, ale również atrakcji turystycznych gmin ościennych, jak również Lubelszczyzny. Posiadamy także wydawnictwa książkowe i albumy o Kazimierzu Dolnym i regionie.

Dla tych, którzy chcą ze sobą zabrać pamiątkę z Kazimierza, oferujemy m.in. kubki, opaski odblaskowe, parasole, koszulki, latarki i kredki z logo miasta, które zaprojektował znany artysta – Jarosław Koziara, oraz limitowane kartki namalowane przez znanych kazimierskich malarzy.
Wiele z materiałów dostępnych w Centrum Informacji Turystycznej jest bezpłatnych, tak więc każdy odwiedzający nasze centrum otrzyma za darmo m.in. mapę Kazimierza, a także regionu, na której pracownicy mogą nanieść interesujące turystę punkty oraz trasy.

Istotną funkcją Centrum Informacji Turystycznej jest także docieranie do turystów z informacją od naszych miejscowych przedsiębiorców działających w branży turystycznej – właścicieli hoteli, pensjonatów, kwater prywatnych, lokali gastronomicznych, a także organizatorów aktywnego wypoczynku, przewodników turystycznych, galerii itp. Każdy z nich może tu zostawić swoją ulotkę reklamową, wizytówkę lub plakat z zapowiedzią imprezy.

Od lutego 2013r. nasze Centrum prowadzi statystyki związane z ruchem turystycznym w naszym mieście.

Kalendarium
maj 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
26272829301
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Atrakcje Kazimierza Dolnego Turystyka Kazimierza Dolnego CIT Kultura festiwale w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Kazimierz Dolny Marka Kazimierz Dolny rynek w Kazimierzu Festiwale Wynajem sal Dwa Brzegi kazimierska fara KOKPiT Plan Pobytu weekend w Kazimierzu zabytki Kazimierza Dolnego
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design