KOKPIT
Menu - KOKPIT

RODO

KOKPIT

RODO

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. Nr 119, str. 1) informujemy, iż Inspektorem Ochrony Danych w jednostce jest Pani Ewa Górna.

Załączone klauzule służą do zastosowania w przypadku indywidualnego spełniania obowiązku informacyjnego. 

Klauzulę dotyczącą przetwarzania na podstawie przesłanki zgody należy przekazywać indywidualnie razem z oświadczeniem dotyczącym wyrażenia zgody.


Klauzula zgody znajdzie zastosowanie do takich operacji przetwarzania jak:

subskrybcja newsletter'a,

udział w konkursie/wydarzeniu organizowanym przez KOKPiT (np. konferencja, zawody),

rekrutacja do pracy.
 

Kalendarium
czerwiec 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
2728293031
25
26
27
28
29
30
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
CIT Kazimierski Ośrodek Kultury rynek w Kazimierzu zabytki Kazimierza Dolnego KOKPiT Kazimierz Dolny Wynajem sal festiwale w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Plan Pobytu Turystyka Kazimierza Dolnego Atrakcje Kazimierza Dolnego weekend w Kazimierzu Festiwale Dwa Brzegi Marka Kazimierz Dolny kazimierska fara Kultura
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design