KOKPIT
Menu - KOKPIT

RODO

KOKPIT

RODO

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. Nr 119, str. 1) informujemy, iż Inspektorem Ochrony Danych w jednostce jest Pani Ewa Górna.

Załączone klauzule służą do zastosowania w przypadku indywidualnego spełniania obowiązku informacyjnego. 

Klauzulę dotyczącą przetwarzania na podstawie przesłanki zgody należy przekazywać indywidualnie razem z oświadczeniem dotyczącym wyrażenia zgody.


Klauzula zgody znajdzie zastosowanie do takich operacji przetwarzania jak:

subskrybcja newsletter'a,

udział w konkursie/wydarzeniu organizowanym przez KOKPiT (np. konferencja, zawody),

rekrutacja do pracy.
 

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Plan Pobytu KOKPiT Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Dwa Brzegi Kazimierski Ośrodek Kultury zabytki Kazimierza Dolnego Festiwale Marka Kazimierz Dolny CIT Kazimierz Dolny kazimierska fara festiwale w Kazimierzu rynek w Kazimierzu Turystyka Kazimierza Dolnego Wynajem sal Atrakcje Kazimierza Dolnego Kultura weekend w Kazimierzu
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design