KOKPIT
Menu - Turystyka

Rejsy po Wiśle

Turystyka

Rejsy po Wiśle

Od lat dużym powodzeniem cieszą się rejsy statkami po Wiśle. Statki pływają w górę Wisły, gdzie na wysokości zamku w Janowcu i Krowiej Wyspy zawracają. Rejs taki trwa ok. godziny i prócz relaksu, pozwala na podziwianie Kazimierza z innego, wiślanego punktu widzenia. Z pokładu można oglądać ul. Krakowską, kazimierski kamieniołom, wzgórze „Albrechtówka” i wieś Męćmierz. Istnieje także możliwość dopłynięcia do janowieckiego brzegu, skąd pieszo lub ciuchcią turystyczną można dostać się na zamek w Janowcu.
Kazimierz Dolny, tel. 81 8810135.
 

Kalendarium
kwiecień 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
30311
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
KOKPiT Wynajem sal Festiwale zabytki Kazimierza Dolnego kazimierska fara Dwa Brzegi CIT Atrakcje Kazimierza Dolnego Kultura Marka Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny Turystyka Kazimierza Dolnego Kazimierski Ośrodek Kultury festiwale w Kazimierzu Plan Pobytu weekend w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki rynek w Kazimierzu
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design