KOKPIT
Menu - Turystyka

Rejsy po Wiśle

Turystyka

Rejsy po Wiśle

Od lat dużym powodzeniem cieszą się rejsy statkami po Wiśle. Statki pływają w górę Wisły, gdzie na wysokości zamku w Janowcu i Krowiej Wyspy zawracają. Rejs taki trwa ok. godziny i prócz relaksu, pozwala na podziwianie Kazimierza z innego, wiślanego punktu widzenia. Z pokładu można oglądać ul. Krakowską, kazimierski kamieniołom, wzgórze „Albrechtówka” i wieś Męćmierz. Istnieje także możliwość dopłynięcia do janowieckiego brzegu, skąd pieszo lub ciuchcią turystyczną można dostać się na zamek w Janowcu.
Kazimierz Dolny, tel. 81 8810135.
 

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
kazimierska fara Kazimierz Dolny Atrakcje Kazimierza Dolnego Kultura Marka Kazimierz Dolny zabytki Kazimierza Dolnego Festiwale Plan Pobytu Wynajem sal Dwa Brzegi weekend w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki CIT Turystyka Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu rynek w Kazimierzu KOKPiT
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design