KOKPIT
Menu - KOKPIT

Misja

KOKPIT

Misja

Chcemy tworzyć miejsce tętniące życiem, z domową atmosferą, realizujące ciekawe projekty kulturalne i edukacyjne, otwarte dla wszystkich, dostosowujące swój program do potrzeb mieszkańców, społeczności lokalnej, pomagające w realizacji różnorodnych pomysłów. Chcemy się rozwijać, korzystając z nowoczesnych form komunikacji i ekspresji, chcemy realizować projekty interdyscyplinarne, łączące nowoczesność z tradycją. Naszym przesłaniem jest budowanie kapitału społecznego poprzez zachęcanie do rozwoju i aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym.

Chcemy być miejscem przynoszącym satysfakcję i samorealizację pracownikom, przyjaznym dla współpracowników i budzącym zaufanie.
Nie chcemy być hermetyczni, dlatego w swych działaniach będziemy wychodzić również na zewnątrz, animować przestrzeń miejską, współpracować z okolicznymi miejscowościami.

Najważniejsze wartości, jakimi się kierujemy, to:

  • rozwój osobisty
  • różnorodność
  • otwartość
  • praca zespołowa i zaangażowanie
  • poczucie humoru, zabawa, dobry nastrój
  • wiara w siebie
  • kreatywność
  • tradycja.
Kalendarium
marzec 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
2425262728291
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Kazimierz Dolny Dwa Brzegi KOKPiT Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki zabytki Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu CIT Wynajem sal Kultura Festiwale Plan Pobytu Atrakcje Kazimierza Dolnego Kazimierski Ośrodek Kultury weekend w Kazimierzu rynek w Kazimierzu kazimierska fara Turystyka Kazimierza Dolnego Marka Kazimierz Dolny
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design