KOKPIT
Menu - Oferta

Klub Przyjaciół Książki "Bajeczka"

Oferta

Klub Przyjaciół Książki "Bajeczka"

3 grudnia 2014 roku w naszym klubie wspólnie odkrywaliśmy magię zbliżających się świąt. Przedszkolaki wysłuchały jednego opowiadania

12 listopada 2014 roku przedszkolaki wysłuchały bajki „Przygoda z małpką” Stefanii Szuchowej. Bohaterem książki jest mały chłopiec Adaś. Jak twierdzi sama autorka – nie jest on ani bardzo grzeczny, ani bardzo niegrzeczny.

8 października 2014 roku spotkaliśmy się w przedszkolu na kolejnych zajęciach w ramach klubu. Tym razem przedszkolaki poznały bajkę „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy. Tytułowa bohaterka Pchła Szachrajka ma wielki apetyt na życie,

8 września 2014 r. w naszej bibliotece odbyły się zajęcia dla przedszkolaków. Tym razem czytana była bajka o Jaku i piratach z Nibylandii.

12 czerwca 2014 roku przedszkolaki spotkały się z bohaterami angielskich i francuskich książeczek: Misiem Paddingtonem, Kubusiem Puchatkiem i Petit Ours Brun!

Renata Piątkowska pisała już o przysłowiach i przesądach, a teraz napisała książkę o zwyczajach. W swojej książce „Gdyby jajko mogło mówić i inne opowieści” wyjaśniła wiele polskich zwyczajów.
Kalendarium
styczeń 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
30311
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
kazimierska fara Atrakcje Kazimierza Dolnego rynek w Kazimierzu Dwa Brzegi Plan Pobytu Kultura CIT Marka Kazimierz Dolny Festiwale Kazimierski Ośrodek Kultury Kazimierz Dolny weekend w Kazimierzu Wynajem sal KOKPiT Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Turystyka Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu zabytki Kazimierza Dolnego
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design