KOKPIT
Menu - Oferta

Klub Przyjaciół Książki "Bajeczka"

Oferta

Klub Przyjaciół Książki "Bajeczka"

11 czerwca na klubie "Bajeczka" rozmawialiśmy o przyjaźni. Podstawą do dyskusji było opowiadanie Małgorzaty Musierowicz "Co mam". Wspólnie zastanawialiśmy się jakie cechy powinien mieć prawdziwy przyjaciel oraz jakie mamy rodzaje przyjaźni.

Przedszkolaki na spotkaniu klubu wysłuchały jednej z najbardziej popularnych legend o początkach państwa polskiego, czyli historii o trzech braciach – Lechu, Czechu oraz Rusie.

Na spotkaniu klubu przedszkolaki miały okazję poznać bardzo nieśmiałego i strachliwego Maciupka. Pewnego dnia Maciupek opuszcza swoją smutną codzienność i wyrusza w drogę. Od tego momentu wszystko się zmienia.

„O! Kapelusz” jest to książka o przyjaźni wystawionej na ciężką próbę. Żółwie bowiem są dwa, a kapelusz jeden. Jon Klassen pokazuje nam jak łatwo naruszyć kruche, choć latami budowane relacje, związki i sympatie.

19 października na spotkaniu klubu poznaliśmy małą dziewczynkę o imieniu Basia. Basia pokazała przedszkolakom, jakie funkcje spełnia biblioteka, jak należy się w niej zachowywać i jak wspaniale można się w niej bawić.

Nauka staje się zabawą, a zabawa nauką dzięki książce "Wielka podróż z abecadłem" autorstwa Małgorzaty Strzałkowskiej. Przedszkolaki poznały rymowaną książkę o alfabecie 4 maja 2017 roku na spotkaniu klubu "Bajeczka".

Kalendarium
styczeń 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
30311
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Kultura zabytki Kazimierza Dolnego CIT Kazimierski Ośrodek Kultury Wynajem sal festiwale w Kazimierzu rynek w Kazimierzu Festiwale Marka Kazimierz Dolny weekend w Kazimierzu kazimierska fara Turystyka Kazimierza Dolnego Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Kazimierz Dolny Plan Pobytu KOKPiT Atrakcje Kazimierza Dolnego Dwa Brzegi
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design