KOKPIT
Menu - Kultura

Kalendarz wydarzeń na rok 2017

Kultura

Kalendarz wydarzeń na rok 2017

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty imprez i wydarzeń artystycznych odbywających się w Kazimierzu Dolnym w 2017 roku.

22 kwietnia 2017
18 kwietnia 2017

Z cyklu Sobota Literacka w najbliższą sobotę (22 kwietnia), zapraszamy do KOKPiT na spotkanie z książką Jana Potockiego "Rękopis znaleziony w Saragossie".
Tradycyjnie spotkanie poprowadzi profesor Zofia Mitosek

"Rękopis znaleziony w Saragossie" to  powieść którą autor pisał  od lat 90 XVIII wieku, a ukończył niedługo przed swoją śmiercią. Książka napisana została w języku francuskim, a przekładu na język polski dokonał w 1847 roku Edmund Chojecki. Dzieło polskiego arystokraty zbudowane jest za pomocą kompozycji szkatułkowej. Akcja utworu rozgrywa się w przeciągu 66 dni.

Jeżeli ktoś zastanawia się nad przeczytaniem, ale zraża go objętość tej książki, czy też zamierzchła epoka, w której powstała, niech jak najszybciej po nią sięgnie i przekona się, jak bardzo się mylił!

28 kwietnia 2017
19 kwietnia 2017

Poniżej Kayah w rozmowie z Pauliną Młynarską.
Na muzyczną odsłonę Kayah zapraszamy do Kazimierza Dolnego - 28 kwietnia, godz.20.30. Bilety do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej i na stronie www.biletyna.pl

https://youtu.be/tUnwjuMIbZ0

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
CIT Marka Kazimierz Dolny Kazimierski Ośrodek Kultury Wynajem sal Dwa Brzegi kazimierska fara rynek w Kazimierzu KOKPiT Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki weekend w Kazimierzu Plan Pobytu Atrakcje Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu Kultura Kazimierz Dolny Turystyka Kazimierza Dolnego zabytki Kazimierza Dolnego Festiwale
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design