KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

Dzisiaj naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z II grupy przedszkolnej z Kazimierza Dolnego. Na zajęciach rozmawialiśmy o zbliżającym się 1 listopada. Pojęcia takie jak przemijanie i śmierć pomogła nam zrozumieć bohaterka czytanej na spotkaniu książki mała Jętka.

25 października 2018 roku w auli Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu Dolnym odbył się XVIII Przegląd Teatrzyków Szkolnych organizowany przez KOKPiT - Bibliotekę Publiczną w Kazimierzu Dolnym. Tematem tegorocznej edycji były "Scenki z historii Polski". Wydarzenie wpisało się w obchody Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W październiku gościliśmy w naszej bibliotece uczniów z klasy I z Kazimierza Dolnego. Na zajęciach rozmawialiśmy o przypadającej w tym roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zapraszamy 3 października o godz. 11.00 do KOKPiT- Biblioteki Publicznej na Biesiadę Literacką: „Moja Niepodległa”w wykonaniu ogólnopolskiej grupy poetów pod auspicjami Stowarzyszenia Autorów Polskich.

Kazimierska biblioteka przystąpiła do projektu Instytutu Książki " Mała książka - wielki człowiek". Dzięki temu projektowi na rodziców i ich dzieci czeka niespodzianka. Każdy trzylatek, który przyjdzie do biblioteki, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę „Pierwsze wiersze dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

26 września 2018
21 września 2018
KOKPiT - Biblioteka Publiczna w Kazimierzu serdecznie zaprasza 26 września 2018 r. o godz. 10.00 na spotkanie autorskie z Moniką Knapczyk, autorką książek „Zegar melodii” i „Vaira”.
W poniedziałek 10 września 2018 r. kazimierską bibliotekę odwiedziła młodzież z Gimnazjum w Cholewiance. Zajęcia o Stefanie Żeromskim, jego życiu i twórczości przeprowadziła pani Elżbieta Piskorek. Uczniowie czytali fragmenty "Przedwiośnia".
Kalendarium
kwiecień 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
30311
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Turystyka Kazimierza Dolnego Wynajem sal kazimierska fara Plan Pobytu festiwale w Kazimierzu Festiwale weekend w Kazimierzu Kultura Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki CIT Kazimierski Ośrodek Kultury KOKPiT zabytki Kazimierza Dolnego Kazimierz Dolny rynek w Kazimierzu Dwa Brzegi Atrakcje Kazimierza Dolnego Marka Kazimierz Dolny
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design