KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki - Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym, 23 kwietnia 2014 r. po raz kolejny włącza się w obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Jest to doroczne święto organizowane przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej za pomocą praw autorskich.
W naszej gminie to święto przebiegać będzie w tym roku pod hasłem "Czytanie to moja pasja”.

Serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii Marcina Pisuli: „Czar Zachodniej Afryki”. Wernisaż 14 marca 2014 r. o godz. 16.00 w KOKPIT - Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym, ul. Lubelska 32/34.

W czasie ferii zimowych, w ramach „Małej zimowej kolonii artystycznej” kazimierska biblioteka dla wszystkich chętnych dzieci przygotowała zajęcia, na których wędrowaliśmy wirtualnie po muzeach: Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach, Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie.
Kalendarium
luty 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
27282930311
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
KOKPiT Kazimierz Dolny CIT Atrakcje Kazimierza Dolnego Plan Pobytu Wynajem sal zabytki Kazimierza Dolnego Dwa Brzegi Festiwale weekend w Kazimierzu festiwale w Kazimierzu Marka Kazimierz Dolny Kultura Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki rynek w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury kazimierska fara Turystyka Kazimierza Dolnego
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design