KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

Dnia 21 maja 2014 r. o godz. 10.00 r. w KOKPiT- Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym rozpocznie się spotkanie autorskie z Marią Szafran.

Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny.

Dnia 13 maja 2014 roku w KOKPiT- Bibliotece Publicznej odbył się szkolny konkurs czytelniczy „Mistrz Pięknego Czytania” dla uczniów z Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu Dolnym. Konkurs zorganizowany został przez panie: Wiolettę Markowską, Edytę Podrażkę, Iwonę Majewską i Barbarę Dzikoń w ramach Tygodnia Bibliotek.
Od 5 do 7 maja 2014 roku wszystkie chętne dzieci miały możliwość uczestniczyć w zajęciach "Bajkowe kolory Unii Europejskiej".
30 kwietnia 2014 r. w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki- Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym gościliśmy Sławomira Kopra.
W dniach 8 – 15 maja w całej Polsce obchodzony jest Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia i edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa. W tym roku Tydzień Bibliotek odbywa się pod hasłem: „Czytanie łączy pokolenia”.
W dniach od 5 do 7 maja 2014 roku w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki odbędą się zajęcia dla najmłodszych „Bajkowe kolory Unii Europejskiej” . Pracownicy kazimierskiej biblioteki i domu kultury pragną zabrać wszystkie chętne maluchy na bajkową podróż po krajach należących do Unii Europejskiej.

23 kwietnia to ważna data dla KOKPiT- Biblioteki Publicznej w Kazimierzu Dolnym. Na ten dzień przypada zainaugurowane w 1995 r. przez UNESCO święto czytelnictwa, czyli Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Głównym celem Dnia Książki jest promocja czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej. Każdego roku w Gminie Kazimierz Dolny święto czytania skupia się wokół innego zagadnienia i nawiązuje do ogólnopolskich inicjatyw. Tegorocznym hasłem było: "Czytanie to moja pasja”

30 kwietnia 2014 r. o godz. 10.00 w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki- Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym rozpocznie się spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem. Spotkanie organizowane jest we współpracy z Instytutem Książki w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki.
Kalendarium
lipiec 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
29301
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Wynajem sal Kultura Kazimierz Dolny rynek w Kazimierzu Marka Kazimierz Dolny festiwale w Kazimierzu Dwa Brzegi KOKPiT weekend w Kazimierzu CIT Plan Pobytu Festiwale zabytki Kazimierza Dolnego Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Turystyka Kazimierza Dolnego kazimierska fara Atrakcje Kazimierza Dolnego
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design