KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

Od 5 do 7 maja 2014 roku wszystkie chętne dzieci miały możliwość uczestniczyć w zajęciach "Bajkowe kolory Unii Europejskiej".
30 kwietnia 2014 r. w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki- Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym gościliśmy Sławomira Kopra.
W dniach 8 – 15 maja w całej Polsce obchodzony jest Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia i edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa. W tym roku Tydzień Bibliotek odbywa się pod hasłem: „Czytanie łączy pokolenia”.
W dniach od 5 do 7 maja 2014 roku w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki odbędą się zajęcia dla najmłodszych „Bajkowe kolory Unii Europejskiej” . Pracownicy kazimierskiej biblioteki i domu kultury pragną zabrać wszystkie chętne maluchy na bajkową podróż po krajach należących do Unii Europejskiej.

23 kwietnia to ważna data dla KOKPiT- Biblioteki Publicznej w Kazimierzu Dolnym. Na ten dzień przypada zainaugurowane w 1995 r. przez UNESCO święto czytelnictwa, czyli Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Głównym celem Dnia Książki jest promocja czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej. Każdego roku w Gminie Kazimierz Dolny święto czytania skupia się wokół innego zagadnienia i nawiązuje do ogólnopolskich inicjatyw. Tegorocznym hasłem było: "Czytanie to moja pasja”

30 kwietnia 2014 r. o godz. 10.00 w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki- Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym rozpocznie się spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem. Spotkanie organizowane jest we współpracy z Instytutem Książki w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki.
Dnia 23 kwietnia 2014 roku KOKPiT - Biblioteka Publiczna z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich gościła pana Tomasza Trojanowskiego. Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania pisarz. Stale współpracuje z Teatrem Polskiego Radia – do tej pory zrealizowano kilkadziesiąt słuchowisk jego autorstwa. Jest też dziennikarzem telewizyjnym i nauczycielem.
Dnia 23 kwietnia 2014 roku w KOKPiT-Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym odbyło się uroczyste wręczenie nagród dzieciom z naszej gminy, które wzięły udział w V edycji konkursu plastycznego pt. „Moja ulubiona książka”. Konkurs stał się już wydarzeniem cyklicznym organizowanym przez naszą bibliotekę
Kalendarium
kwiecień 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
30311
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
KOKPiT Kazimierz Dolny Wynajem sal CIT Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Turystyka Kazimierza Dolnego weekend w Kazimierzu Festiwale rynek w Kazimierzu Atrakcje Kazimierza Dolnego kazimierska fara Kultura Marka Kazimierz Dolny Dwa Brzegi Kazimierski Ośrodek Kultury Plan Pobytu zabytki Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design