KOKPIT

Aktualności

Ogólnopolska kampania społeczna Instytutu Książki "Mała książka – wielki człowiek" do której, po raz kolejny przyłączyła się kazimierska biblioteka oficjalnie rozpoczęła się 1 września 2020 roku. Jej celem jest zachęcenie rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem.  Tym razem do udziału w projekcie zapraszamy dzieci przedszkolne z roczników 2014-2017.

29 września 2020

Bilety są dostępne do kupienia (od 28 października) w Centrum Informacji Turystycznej
w Kazimierzu Dolnym (ul. Rynek 15). Zapraszamy!

 

23 września 2020

Zapraszamy na wystawę fotografii Karoliny Jonderko pt. „If I lay here”. Wernisaż odbędzie się 26 września o godz. 12:00, na dziedzińcu kazimierskiego Zamku. Każdy gość na wernisażu otrzyma oryginalne zdjęcie autorki z autografem!


Po otwarciu wystawy, w KOKPiT (ul. Lubelska 12), w godz. 13:00-14:15 odbędzie się spotkanie z autorką. W związku z wymogami bezpieczeństwa, obowiązuje limit uczestników oraz zapisy na wydarzenie. Wcześniejsze zgłoszenie (zawierające imię, nazwisko oraz nr tel proszę wysyłać na adres makszkazimierza@tlen.pl).

 

16 września 2020

Od października ruszamy z zajęciami! Już przyjmujemy zapisy!

Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym wraz z Powiatową Biblioteką Publiczną w Puławach zapraszają do udziału w kolejnej edycji konkursu literackiego "Kazimierski Konkurs Jednego Wiersza".  

Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design