KOKPIT

Aktualności

20 października 2020

Wszystkie niezbędne informacje i dokumenty znajdują się w załącznikach.

15 października 2020 roku na spotkaniu w ramach klubu rozmawialiśmy o tym, że nie zawsze bycie niezależnym jest dobre. Mały wilczek z książki "Wilk, który się zgubił" jest przekonany, że poradzi sobie w każdych tarapatach. Kiedy jednak gubi się w śniegu w chłodną, arktyczną noc, uświadamia sobie, że czasami każdy potrzebuje pomocy innych. Podczas rozmowy o książce wspólnie odkryliśmy, że czasami warto, a nawet trzeba prosić o pomoc.

15 października 2020 roku spotkanie w ramach klubu poświęcone było tematyce pomocy. Głównym bohaterem czytanej historii był mały wilczek, który dzięki pomocy uczynnych zwierząt, po zgubieniu się w śniegu w bardzo zimną i ciemną noc, szczęśliwie wrócił do swojego stada. Ta ciepła opowieść miała na celu uświadomić przedszkolakom, że należy pomagać osobom w potrzebie.

8 października 2020 roku kazimierska biblioteka dla dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy zorganizowała dwa wydarzenia:

   1. uczniowie klas młodszych z GZS w Kazimierzu Dolnym wzięli udział w interaktywnym spektaklu profilaktycznym pt.”Jaś i Małgosia”

   2. młodzież z klas VIIa i VIIb ze Szkoły Podstawowej w Bochotnicy uczestniczyła w profilaktycznych warsztatach aktorsko – ruchowych pt. „Emocje – co mówią do mnie, o mnie i jak się z nimi zaprzyjaźnić”.

W związku z potwierdzonym dodatnim testem na obecność koronawirusa u jednego z pracowników KOKPiT zawieszamy zajęcia i bezpośrednią obsługę interesantów. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki będzie zamknięty do odwołania. O dalszych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Kontakt z Ośrodkiem Kultury możliwy jest telefonicznie (81 8810 040) lub e-mailowo ( kokpit@kokpit.com.pl ).

Za utrudnienia przepraszamy.

Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design