KOKPIT

Aktualności

27 listopada 2020

Poniżej zamieszczamy dokumenty do pobrania dla kandydatów na stanowisko dyrektora Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki.

19 listopada 2020

Burmistrz Kazimierza Dolnego informuje o przedłużeniu terminu składania ofert w ogłoszonym w dniu 20 października 2020 r. konkursie na kandydata na stanowisko Dyrektora Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki w Kazimierzu Dolnym. Osoby zainteresowane mogą składać swoje aplikacje do dnia 4 grudnia 2020 r., zaś zakończenie procedury postępowania konkursowego nastąpi do dnia 25 stycznia 2021 roku.

https://umkazimierzdolny.bip.lubelskie.pl/index.php?id=114&p1=szczegoly&p2=1563791

Z przyjemnością informujemy, że w 2020 roku jury w składzie: Katarzyna Adamowska - Kane, Bożena Ponikowska, Justyna Prajsnar, Anna Soria, Ewa Wolna pierwszą nagrodę w 5 edycji "Kazimierskiego Konkursu Jednego Wiersza" przyznało panu Józefowi Kołodziejczykowi za wiersz „Wczesna jesień”. Dodatkowo jury wyróżniło panią Elizę Szachowicz za wiersz „CV” i panią Weronikę Biniędę za wiersz „***Rozebrali nas na czynniki…”

Z okazji 102 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości kazimierska biblioteka przygotowała wystawę "Tak powstawała Niepodległa" poświęconą procesowi odzyskiwania przez Polskę niepodległości oraz dorobkowi II Rzeczypospolitej. Ekspozycja powstała z inicjatywy Biura Programu „Niepodległa”. Z powodu zamknięcia biblioteki dla Czytelników wystawa została zaprezentowana na oknie biblioteki.

Informujemy, że z dniem 9 listopada zawieszamy bezpośrednią obsługę interesantów w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki.
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w godzinach pracy Ośrodka: od poniedziałku do piątku godzinach  8.00  - 16.00.
Nr telefonu: 81 881 00 40; e-mail:  kokpit@kokpit.com.pl
O zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design