KOKPIT

Aktualności

21 listopada 2017

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki oraz Tadeusz Pałka serdecznie zapraszają na obchody 402 lat Kamienic Przybyłowskich 25 listopada 2017 r. o godz. 16:30 w KOKPiT, ul. Lubelska 12
Program:
Wprowadzenie - Tadeusz Pałka (oraz kilka zdjęć kamienic w świetle wrześniowym)
W cieniu kamienic
1. Bogdan Rokicki „O malarzu Janie Karmańskim - obrazy i wspomnienia”
2. Waldemar Siemiński „O malarzu Andrzeju Siemińskim
- obrazy i wspomnienia”.
Poczęstunek
Zakończenie ok. godz. 18:00

21 października 2017

Zapraszamy do Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki (ul Lubelska 12) na warsztaty fotograficzne, które odbędą się 4 listopada 2017 r. o godz.10:00. Warsztaty poprowadzą: Maks Skrzeczkowski oraz Tomasz Młynarczyk.

16 - 17 grudnia 2017
10 października 2017

Co prawda do świąt jeszcze daleko, ale my już zapraszamy na kolejny Kazimierski Jarmark Świąteczny, który tym razem odbędzie się 16 i 17 grudnia. W tym roku Jarmark już po raz 11 zagości w naszym miasteczku.
Jak co roku Jarmark Świąteczny połączony jest z Kiermaszem Smaków Regionalnych „Zasmakuj w Kazimierzu”, podczas którego będzie można spróbować tradycyjnych potraw regionalnych, świątecznych, produktów ekologicznych itp.
 

Serdecznie zapraszamy 20 października 2017 r. o godz. 16.30 do KOKPiT - Biblioteki Publicznej w Kazimierzu Dolnym (ul. Lubelska 32/34) na spotkanie z Katarzyną Archimowicz, autorką książki Nadwiślańskie serca, której akcja rozgrywa się w Kazimierzu Dolnym.

“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design