KOKPIT

Aktualności

22 czerwca 2019
14 czerwca 2019

Zapraszamy 22 czerwca 2019 r. o godz. 16.00 do Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki na „Sobotę Literacką”. Na spotkaniu omawiana będzie książka Boniecki. Rozmowy o życiu ks. Adama Bonieckiego i Anny Goc. Dyskusję poprowadzi profesor Zofia Mitosek.

12 czerwca 2019 roku obchodzimy Ogólnopolskie Święto Wolnych Książek. Bookcrossing to niecodzienne zjawisko jednoczące miłośników czytania. Aktualnie po 132 krajach podróżuje 12 861 068 mln tomów, które uwolniło ponad 1,9 mln czytelników. Bookcrossing polega na pozostawianiu przeczytanych książek w miejscach publicznych po to, by znalazca mógł je przeczytać i znów puścić w obieg. W naszej bibliotece możesz włączyć się do akcji dzielenia się książkami. Uwalniamy książki i dzielimy się z innymi radością czytania.

6 czerwca 2019 r. w Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem rozmowy dotyczyły powieści austriackiego pisarza Roberta Seethalera pt. „Całe życie”.
22 - 24 czerwca 2019
06 czerwca 2019
Ogłaszamy casting na warsztaty muzyczne "Support koncertu EDYTY GÓRNIAK” Casting odbędzie się 22 czerwca w godzinach 11.00-14.00 w siedzibie Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki. Uczestnicy warsztatów, które odbędą się w dniach 24 czerwca- 6 lipca- w KOKPiT i na Zamku przygotują cztery utwory, które zostaną wykonane jako support przed koncertem Edyty Górniak 6 lipca na Zamku w Kazimierzu Dolnym. Do udziału w castingu zapraszamy dzieci i młodzież z powiatu puławskiego. W przypadku zakwalifikowania na warsztaty wymagane będzie oświadczenie i zgoda opiekuna prawnego (dotyczy osób niepełnoletnich). Warsztaty są bezpłatne. Uczestnik bierze udział w koncercie wraz z opiekunem wskazanym w oświadczeniu. Na casting prosimy o przygotowanie jednej, dowolnej piosenki. Przesłuchania odbędą się według kolejności zgłoszeń. Informacje i zgłoszenia w KOKPiT, tel. 818810040.
27 maja 2019

25 maja 2019 r. uczestnicy Sobót Literackich spotkali się w KOKPiT – Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym aby podyskutować o książce Opowieść podręcznej Margaret Atwood.

“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design