KOKPIT

Aktualności

22 - 26 sierpnia 2018
20 sierpnia 2018

Fundacja Spichlerz Kultury zaprasza do udziału w bogatym programie szóstej już edycji Pardes Festival.
W rozwinięciu szczegółowy program Festivalu- serdecznie zapraszamy! 

25 sierpnia 2018
14 sierpnia 2018

Zapraszamy 25 sierpnia 2018 r. o godz. 16.00 do Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki na „Sobotę Literacką”. Na spotkaniu omawiana będzie powieść  Nie opuszczaj mnie Kazuo Ishiguro. Dyskusję poprowadzi profesor Zofia Mitosek.

Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym zaprosiła na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. 2 sierpnia 2018 r. klubowicze rozmawiali o książce Sławomira Mrożka Czekoladki dla Prezesa. Zbiór humorystycznych tekstów rozbawił czytelników, najciekawsze z nich zostały nawet wspólnie odczytane.

07 - 10 sierpnia 2018
01 sierpnia 2018

W KAZIMIERZU CZAS PŁYNIE INACZEJ…
letnie warsztaty w „Kazimierskiej Kolonii Artystycznej.
Od wtorku do piątku w godz.11.00-14.00. Zajęcia bezpłatne dla dzieci od 7 do 12 lat.

W programie:
- ocalić od zapomnienia…zabawy z dzieciństwa rodziców
- widoki i widoczki… gry i zabawy nie tylko plastyczne
- Kazimierz zatrzymany w pamiątce…
- bajkowa niespodzianka…

Zapisy do 4 sierpnia 2018 r. telefonicznie pod numerem 81 8810040 lub bezpośrednio w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki, ul. Lubelska 12.
 

Biblioteka w Kazimierzu i jej Filia w Bochotnicy zaprosiły swoich małych czytelników na warsztaty artystyczne. W Kazimierzu motywem przewodnim zajęć wakacyjnych była książka Wojciecha Cesarza i Katarzyny Terechowicz pt. „Wakacje grzecznego psa” zaś w Filii w Bochotnicy dzieci wysłuchały fragmentów różnych książek o letniej tematyce.
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design