KOKPIT

Aktualności

Za nami kolejna Sobota Literacka w KOKPiT. 26 lipca 2017 r. uczestnicy spotkania dyskutowali o książce Magdaleny Grzebałkowskiej Beksińscy. Portret podwójny.

26 sierpnia 2017
12 sierpnia 2017

Zapraszamy 26 sierpnia 2017 r. o godz. 16.00 do Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki na „Sobotę Literacką”. Na spotkaniu omawiana będzie książka Magdaleny Grzebałkowskiej Beksińscy. Portret podwójny. Dyskusję poprowadzi profesor Zofia Mitosek.

Szanowni Państwo, w dniach 4 – 8 września 2017 r. Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym będzie nieczynna z powodu konieczności przeprowadzenia skontrum (inwentaryzacji księgozbioru).

Za utrudnienia przepraszamy.

01 sierpnia 2017

BEZPŁATNE WAKACYJNE ZAJĘCIA DLA DZIECI (od 6 do 12 lat)
Zapraszamy do KOKPIT od wtorku 8 sierpnia do piątku 11 sierpnia w godz. 11:00 - 14:00 dzieci w wieku 6-12 lat na warsztaty plastyczne.
Zapisy w siedzibie KOKPiT lub pod numerem telefonu: 81 8810 040.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Nauka staje się zabawą, a zabawa nauką dzięki książce "Wielka podróż z abecadłem" autorstwa Małgorzaty Strzałkowskiej. Przedszkolaki poznały rymowaną książkę o alfabecie 4 maja 2017 roku na spotkaniu klubu "Bajeczka".

“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design