KOKPIT

Aktualności

24 października 2018
16 października 2018

Zaproszenie dla mieszkańców Kazimierza Dolnego na spotkanie z mediatorem Polskiego Centrum Mediacji w Warszawie.
Tematem spotkania będzie informacja o mediacji jako sposobie rozwiązywania konfliktów oraz konsultacje w sprawach prywatnych.
Miejsce: KOKPIT
Termin: 24.10.2018 r. godz. 17.00.
 

17 listopada 2018
16 października 2018

Koncert odbędzie się 17 listopada 2018 r. o godz.16.00 w ogrzewanej hali eventowej na dziedzińcu Zamku w Kazimierzu Dolnym.
Bilety w cenie 10,00 zł do nabycia od wtorku- 16 października- w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym i na stronie www.biletyna.pl

O artystach:
Fortepian, akordeon, aranżacje: Andrzej Jagodziński
Śpiew: Nula Stankiewicz, Agnieszka Wilczyńska
Gitara: Janusz Strobel
Trąbka: Robert Majewski
Kontrabas: Adam Cegielski
Perkusja: Czesław „Mały” Bartkowski 

29 września 2018 r. uczestnicy Sobót Literackich spotkali się w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki aby podyskutować o książce Jak zawsze Zygmunta Miłoszewskiego.

Zapraszamy 3 października o godz. 11.00 do KOKPiT- Biblioteki Publicznej na Biesiadę Literacką: „Moja Niepodległa”w wykonaniu ogólnopolskiej grupy poetów pod auspicjami Stowarzyszenia Autorów Polskich.

“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design