KOKPIT

Aktualności

W czasie narodowej kwarantanny zaproponowaliśmy dzieciom (i nie tylko) zdalną rozrywkę online. Na fanpagu biblioteki codziennie przez pierwszy tydzień ferii zimowych ukazywały się różnego typu propozycje do twórczej zabawy w domu. Wszystkie aktywności przedstawione młodym czytelnikom służyły kształtowaniu kreatywnego myślenia, pobudzaniu wyobraźni, rozwijaniu zdolności manualnych.

Mamy dobrą wiadomość na początek roku! Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym otrzymała darmowe kody do platformy Legimi. Chętnych prosimy o kontakt (telefoniczny 81 88 10 305 lub e-mailowy bliotekakazimierz@poczta.onet.pl). Ilość kodów ograniczona!

29 grudnia 2020

Informujemy, że zakończony został konkurs na dyrektora Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki. Więcej informacji znajduje się w załączniku.

22 grudnia 2020
08 grudnia 2020

  

 

Instruktorzy Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki przystąpili do projektu Fundacji VCC pt. „Cyfrowe GOK-i w podregionie puławskim”, współfinansowanego z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. W ramach projektu Fundacja VCC doposażyła KOKPiT w 4 laptopy.

Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design