KOKPIT

Aktualności

24 lutego 2018
16 lutego 2018

W 2018 roku w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki kontynuujemy cykl spotkań pn. "Sobota Literacka", które poprowadzi profesor Zofia Mitosek. Na najbliższym spotkaniu omawiana będzie książka Waldemara Siemińskiego Niech cię odleci mara. Swoją obecność zapowiedział urodzony w Kazimierzu i związany z miasteczkiem autor.

Zapraszamy w sobotę 24 lutego 2018  r. na godz. 16:00 do KOKPiT.

Zapraszamy na ferie do biblioteki w Bochotnicy.
Zapraszamy na ferie zimowe do biblioteki na zabawy z dziećmi z Bullerbyn.
22 stycznia 2018

Kazimierski Dyskusyjny Klub Książki rozpoczął swoją działalność w styczniu 2008 r. Już od dziesięciu lat miłośnicy literatury spotykają się w kazimierskiej bibliotece by porozmawiać o książkach i wymienić się doświadczeniami czytelniczymi. Na spotkaniu jubileuszowym 8 stycznia 2018 roku motywem przewodnim  była twórczość Bułata Okudżawy.

30 stycznia - 02 lutego 2018
17 stycznia 2018

Zapraszamy do zapisywania dzieci na zajęcia które będą odbywały się podczas ferii zimowych. W pierwszym tygodniu widzimy się w KOKPiT, w drugim tygodniu ferii zajęcia będą odbywały się w Bibliotece (program wkrótce). 

“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design