KOKPIT
Menu - Kultura

Aktualności

Kultura

Aktualności

Zygmunt Miłoszewski "Jak zawsze"

21 września 2018

 

Zapraszamy 29 września 2018 r. o godz. 16.00 do Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki na kolejną „Sobotę Literacką”. Dyskusję o książce Jak zawsze Zygmunta Miłoszewskiego poprowadzi profesor Zofia Mitosek.

Jak zawsze

Komedia ironiczno-romantyczna o parze, która dostała szansę przeżycia jeszcze raz swojej miłości. I o narodzie, który dostał szansę przeżycia jeszcze raz swojej historii. I o tym, co z tego wynikło. Nowa książka autora bestsellerów o Teodorze Szackim to opowieść o tym, czy potrafimy oszukać los. A może jesteśmy skazani na „jak zawsze”? Miłoszewski mistrzowsko eksploruje nowy gatunek literacki, pokazując, że niezależnie od tego, czy bierze na warsztat horror, kryminał lub romans, zawsze umiejętnie przeplata osobiste losy bohaterów z historią Polski.

żródło opisu: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4804059/jak-zawsze

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
zabytki Kazimierza Dolnego Plan Pobytu CIT Wynajem sal KOKPiT kazimierska fara Kazimierski Ośrodek Kultury Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Atrakcje Kazimierza Dolnego rynek w Kazimierzu Marka Kazimierz Dolny Kultura Dwa Brzegi Turystyka Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu weekend w Kazimierzu Festiwale Kazimierz Dolny
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design