KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

Zimowa Mała Kolonia Artystyczna - Ferie z Biblioteką

31 stycznia 2017

 

Ferie zimowe już za nami. Przedstawiamy fotorelację z zajęć w kazimierskiej bibliotece i Filii w Bochotnicy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny udział w spotkaniach.

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
weekend w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Kultura Atrakcje Kazimierza Dolnego Plan Pobytu Festiwale Kazimierski Ośrodek Kultury KOKPiT Wynajem sal Kazimierz Dolny kazimierska fara festiwale w Kazimierzu Dwa Brzegi Marka Kazimierz Dolny rynek w Kazimierzu Turystyka Kazimierza Dolnego zabytki Kazimierza Dolnego CIT
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design