KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

02 czerwca 2020

 

Wydarzenie "Cała Polska Czyta Dzieciom o zwierzętach", do którego włączyła się również kazimierska biblioteka, ze względu na czas pandemii zorganizowane zostanie w przestrzeni wirtualnej. Poprzez udział w akcji chcemy zachęcić osoby dorosłe do regularnego czytania dzieciom. Z kolei sam temat przewodni tegorocznego Tygodnia Czytania sprzyjać może budowaniu świadomości proekologicznej i wrażliwości na potrzeby zwierząt wśród najmłodszych. Zgodnie z zaleceniami organizatorów wydarzenia każdy dzień poświęcony będzie innemu zwierzęciu lub w naszym przypadku grupie zwierząt.

Program Tygodnia Czytania Dzieciom w kazimierskiej bibliotece:

1 czerwca (pn) – Dzień psa

2 czerwca (wt) – Dzień kota

3 czerwca (śr) – Dzień zwierząt dzikich

4 czerwca (czw) – Dzień niedźwiedzia

5 czerwca (pt) – Dzień zwierząt gospodarskich

W ramach akcji “Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach” każdego dnia na FB umieszczane będą wirtualne tablice, z przykładami książek dostępnych w naszej bibliotece. Mamy nadzieję, że zachęci to małych czytelników i ich rodziców do odwiedzin kazimierskiej biblioteki. Oprócz tego zamieszczać będziemy filmiki z bajkami czytanymi przez dorosłych, oraz inne ciekawe podcasty związane z tematyką wydarzenia. 

Zapraszamy do biblioteki!

Kalendarium
marzec 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Dwa Brzegi zabytki Kazimierza Dolnego Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki weekend w Kazimierzu Kazimierz Dolny Festiwale KOKPiT CIT Marka Kazimierz Dolny festiwale w Kazimierzu kazimierska fara Plan Pobytu Kultura Turystyka Kazimierza Dolnego Wynajem sal Atrakcje Kazimierza Dolnego rynek w Kazimierzu
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design