KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

Wystawa rzeźb Kazimierza Kozaka

16 stycznia 2017

 

Serdecznie zapraszamy do Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki - Biblioteki Publicznej na wystawę rzeźb Kazimierza Kozaka. Wernisaż odbędzie się 20 stycznia 2017 r. o godz. 15.00 w siedzibie biblioteki (ul. Lubelska 32/34).

Kilka słów o twórcy:

Kazimierz Kozak urodził się w 1966 roku w Kazimierzu Dolnym. Mieszka w miejscowości Dąbrówka położonej na terenie Gminy Kazimierz Dolny. Przygodę z rzeźbą rozpoczął w latach 90. Tworzenie traktował przede wszystkim, jako hobby, a teraz stało się ono dla niego sposobem na życie. Artysta wykonuje rzeźby z drewna, zarówno o tematyce sakralnej jak i świeckiej, inspirowane własnymi przeżyciami. Pan Kazimierz należy do Klubu Twórców Ludowych i Rękodzieła Artystycznego w Kazimierzu Dolnym, Klubu Twórców Ludowych w Puławach i Stowarzyszenia Twórców Ludowych w Lublinie.

Rzeźby Kazimierza Kozaka będzie można oglądać do 20 marca 2017 r. w godzinach pracy biblioteki (od poniedziałku do piątku 9.00- 17.00, w sobotę 10.00-15.00).

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
KOKPiT Kazimierski Ośrodek Kultury Turystyka Kazimierza Dolnego Wynajem sal CIT weekend w Kazimierzu zabytki Kazimierza Dolnego Dwa Brzegi Plan Pobytu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki rynek w Kazimierzu Atrakcje Kazimierza Dolnego Festiwale Kultura Kazimierz Dolny kazimierska fara festiwale w Kazimierzu Marka Kazimierz Dolny
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design