KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

Wystawa malarstwa Piotra Sujki 2016

18 sierpnia 2016

 

Serdecznie zapraszamy do KOKPiT – Biblioteki Publicznej w Kazimierzu Dolnym na wystawę Piotra Sujki, absolwenta warszawskiej ASP. Malarstwo artysty można podziwiać od 17 sierpnia do 30 września w godzinach pracy biblioteki.

 Piotr Sujka: "Zajmuję sie głównie malarstwem sakralnym. Przez kilka ostatnich lat przebywałem w Albanii zdobiąc tamtejsze wnętrza freskami (w parafiach Dobrac, Lac-Korbunit, Bilaj, Guri i Zi, Balldren, Derven, Bajza, w parafii Arra e MAdhe w Shkoder oraz w kaplicy Radia Maryja w Tiranie). Obecna wystawa zawiera prace, które są swego rodzaju dokumentacją naszych podróży. Przedstawiają miejsca, w których przez dłuższy lub krótszy czas mieszkaliśmy, odwiedziliśmy, które nam się podobały. Są tu zarówno pejzaże miejskie z Bałkanów jak i polskie. Są również motywy z Kazimierza Dolnego, którym zawsze jestem zafascynowany."

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
kazimierska fara rynek w Kazimierzu KOKPiT Atrakcje Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu CIT Wynajem sal Marka Kazimierz Dolny zabytki Kazimierza Dolnego Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Plan Pobytu Kazimierski Ośrodek Kultury Dwa Brzegi weekend w Kazimierzu Turystyka Kazimierza Dolnego Kultura Festiwale Kazimierz Dolny
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design