KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

Wystawa malarstwa Jana Stępki

23 kwietnia 2018

 

Serdecznie zapraszamy na wystawę malarstwa Jana Stępki. Wernisaż 27 kwietnia 2018 r. o godz. 16.00 w KOKPIT - Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym, ul. Lubelska 32/34.

Wystawę będzie można oglądać do końca czerwca 2018. r. w godzinach pracy biblioteki od poniedziałku do piątku 9.00- 17.00, w sobotę 10.00-15.00.

Jan Stępka - nauczyciel klasy skrzypiec i fortepianu z wykształcenia; malarz – amator z zamiłowania. Dziś już na emeryturze z zapałem od kilkunastu lat próbuje na papierze i płótnie przelać miłość do Kazimierza Dolnego, w którym zamieszkuje na stałe od 1996 r. Swoje malarskie „dziełka” (pastele, olej) prezentował szerszej publiczności już kilka razy: w Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym (2009,2013), w Kazimierskim Ośrodku Kultury (2010) i Puławskim „Domu Chemika” (2010). Pan Jan niechętnie rozstaje się ze swoimi pracami, ale wiele z nich można odnaleźć w domach przyjaciół w Polsce i za granicą (Włochy, Niemcy). Temat tych prac jest ciągle ten sam – Kazimierz Dolny i najbliższe okolice, które na zawsze pozostaną wielką miłością autora.

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
rynek w Kazimierzu CIT KOKPiT Festiwale Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Turystyka Kazimierza Dolnego Dwa Brzegi Kazimierski Ośrodek Kultury Wynajem sal Marka Kazimierz Dolny Kultura kazimierska fara Atrakcje Kazimierza Dolnego Plan Pobytu weekend w Kazimierzu Kazimierz Dolny festiwale w Kazimierzu zabytki Kazimierza Dolnego
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design