KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

Wystawa fotografii Arlety Sztelak

25 kwietnia 2017

Autorka wystawy, Arleta Sztelak urodziła się i mieszkała w Zagłębiu Dąbrowskim. Od dzieciństwa interesowała się projektowaniem odzieży i to zdecydowało o wyborze szkoły średniej. Następnie, w Krakowskiej Szkole Artystycznej (którą ukończyła w 2011 roku) pogłębiała i doskonaliła swoje umiejętności. Autorka mając wrodzoną wrażliwość, poczucie estetyki, piękna nie ograniczyła się tylko do projektowania odzieży. Istnieje w niej potrzeba utrwalania otaczającego ją świata i ludzi przy wykorzystaniu między innymi fotografii.

W 2013 roku po raz pierwszy przyjechała do Kazimierza Dolnego. Oczarowana miejscem, atmosferą, życzliwością spotykanych ludzi wielokrotnie wracała. Od 2014 r. mieszka w Kazimierzu Dolnym, w którym odnalazła swoje miejsce na ziemi. W 2015 roku brała udział w konkursie „Biblioteka z fotograficznej perspektywy” organizowanym przez Bibliotekę Powiatową w Puławach zajmując I miejsce. Zdjęcia prezentowane na wystawie przedstawiają głównie Kazimierz Dolny i jego okolice.

Fotografie Arlety Sztelak można oglądać   do 14 czerwca w godzinach pracy biblioteki (od poniedziałku do piątku 9.00- 17.00, w sobotę 10.00-15.00).

 

 

 

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
rynek w Kazimierzu Plan Pobytu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Kultura KOKPiT Atrakcje Kazimierza Dolnego Dwa Brzegi festiwale w Kazimierzu CIT zabytki Kazimierza Dolnego Festiwale Kazimierski Ośrodek Kultury Marka Kazimierz Dolny Turystyka Kazimierza Dolnego weekend w Kazimierzu Wynajem sal Kazimierz Dolny kazimierska fara
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design