KOKPIT
Menu - Współpraca

Kazimierska Kapela Zgoda

Współpraca

Kazimierska Kapela Zgoda

Wspomnienia z 21 maja

21 czerwca 2017

W niedzielę 21 maja br. na Kazimierskim Rynku odbył się kolejny kiermasz zorganizowany przez Stowarzyszenie Twórców Ludowych i Rękodzieła Artystyczne . Miejscowi artyści na swoich stoiskach wystawiali wytworzone własnoręcznie produkty. Kapela "Zgoda" prezentowała utwory o tematyce ludowej umilając w ten sposób czas wszystkim zainteresowanym i kupującym oryginalne "dzieła" naszych twórców. W tym dniu odbyło się również "VII KAzimierskie Spotkanie z Historią", którego organizatorami byli: Willys Club Polska - przy wsparciu Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym oraz KOKPiT.
Myślą przewodnią tego spotkania była nie tylko prezentacja pojazdów i mundurów, ale przede wszystkim Historii Polskich Sił Zbrojnych. W tym celu wystawiono na Rynku ok 25-ciu pojazdów wojskowych. Były również stoiska handlowe dla dzieci z zabawkami i drobnym umundurowaniem. Kazimierska Kapela "zgoda" gościnnie wystąpiła na zaproszenie organizatorów i zaśpiewała kilka piosenek o tematyce wojskowej, co wzbudziło wielkie zainteresowanie przechodniów i turystów oglądających wystawę, którzy chętnie przyłączyli się do wspólnego śpiewania. 

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Plan Pobytu Dwa Brzegi Festiwale Marka Kazimierz Dolny CIT weekend w Kazimierzu rynek w Kazimierzu Wynajem sal zabytki Kazimierza Dolnego Kultura festiwale w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury Kazimierz Dolny Turystyka Kazimierza Dolnego kazimierska fara Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki KOKPiT Atrakcje Kazimierza Dolnego
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design