KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

Walentynkowy Konkurs Książkowy

17 lutego 2021

 

Kazimierska biblioteka z okazji Walentynek zorganizowała Walentynkowy Konkurs Książkowy na fanpage'u biblioteki. Zaprosiliśmy do zabawy zarówno dzieci jak i dorosłych: Podziel się z nami kto skradł Twoje książkowe serduszko? Czekamy tylko na szczere wyznania.

Najwięcej lajków zdobyły książkowe walentynki wykonane przez uczniów z klasy pierwszej z GZS w Kazimierzu Dolnym: Jagódkę, Wiki i Natalkę. Gratulujemy!

Za szczere wyznanie "kto skradł Twoje książkowe serduszko " upominki otrzymały pani Wiktoria Wrótniak i pani Angelika Wojtalik.

Wiktoria Wrótniak:  Jim Stovall "Bezcenny dar" Książka, która skradła moje serce. Nie mogłam oderwać się aby przestać ja czytać. Wzruszenie, niesamowita nauka życia. Uwolnienie od egoizmu, arogancji, które w dzisiejszym świecie spotykamy na co dzień. Książka, która pokazuje, uświadamia co w życiu jest największym darem. Nie można się od niej oderwać! Wspaniala nauka prawdziwego życia i tego co w nim najważniejsze. Polecam tę książkę każdemu, każdemu bez wyjątku! Szkoda, że nie jest to obowiązkowa lektura szkolna, trafiła by w serce każdego i każdemu to serce skradła  „Zajrzyj w głąb duszy Twojego bliźniego i nakłoń ku niej nie tylko ucho, ale serce i wyobraźnię; nasłuchując z cichą, cierpliwą miłością.“ Joye Kanelakos „Dar miłości. Miłość jest bezcenny darem, a cieszyć możemy się nią tylko wtedy, gdy ofiarujemy ją innym“.

Angelika Wojtalik:  Ania Shirley i Gilbert Blythe. Pierwsza para, którą spotkałam na stronach książki będąc jeszcze małą dziewczynką. Ich pierwsze spotkanie na pikniku, rozbicie tabliczki na głowie czy akcję ratunkową na Jeziorze Lśniących Wód. Mimo, że ich drogi wiele razy się rozchodziły, to jednak odnaleźli siebie. 

Liczba uczestników konkursu i zaangażowanie, szczególnie wśród dzieci bardzo mile nas zaskoczyło. Wszystkim dziękujemy za podzielenie się z nami swoją miłością do książek. 

Kalendarium
marzec 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Atrakcje Kazimierza Dolnego Turystyka Kazimierza Dolnego Kazimierz Dolny kazimierska fara Kultura Wynajem sal zabytki Kazimierza Dolnego CIT Dwa Brzegi rynek w Kazimierzu KOKPiT Plan Pobytu festiwale w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Marka Kazimierz Dolny weekend w Kazimierzu Festiwale
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design