KOKPIT
Menu - Oferta

Klub Przyjaciół Książki "Bajeczka"

Oferta

Klub Przyjaciół Książki "Bajeczka"

W świecie pszczół

21 maja 2019

 

Na spotkaniu w ramach klubu "Bajeczka" rozmawialiśmy o pszczołach. Przedszkolaki dowiedziały się jak wygląda życie pszczół oraz o ich znaczeniu dla środowiska. A wszystko to dzięki książce Kristen Hall "Pszczółka". Zdaniem autorki pszczoły to „jedne z najcudowniejszych istot na świecie”.

Z kolei dzięki filmikowi edukacyjnemu o pszczołach dzieci poznały jak zbudowany jest ul, czym zajmują się robotnice i trutnie oraz na czym polega praca pszczelarza.

Kalendarium
styczeń 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
30311
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Turystyka Kazimierza Dolnego Atrakcje Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury rynek w Kazimierzu Kultura CIT kazimierska fara KOKPiT Festiwale weekend w Kazimierzu Marka Kazimierz Dolny Wynajem sal Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki zabytki Kazimierza Dolnego Plan Pobytu Kazimierz Dolny Dwa Brzegi
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design