KOKPIT
Menu - Strona główna

Strona główna

VII Kazimierska Pleneriada Uczelni Artystycznych

05 kwietnia 2017

Od 30 marca do 9 kwietnia 2017 roku w Kazimierzu Dolnym trwa VII Kazimierska Pleneriada Uczelni Artystycznych. Pomysłodawcą, organizatorem i głównym sponsorem projektu jest Krzysztof Fabijański - właściciel Galerii STALOWA w Warszawie. Każda Pleneriada trwa 11 dni, spotykają się na niej studenci z 3 różnych uczelni z całej Polski. W tym roku są to studenci z UA Poznań, ASP Gdańsk, ASP Warszawa. Projekt ma na celu wymianę doświadczeń, porównanie swojej twórczości oraz integrację środowisk artystycznych z różnych regionów kraju.
Na wernisaż VII Kazimierskiej Pleneriady Uczelni Artystycznych zapraszamy w sobotę, 8 kwietnia do Kazimierskiego Ośrodka Kultury Promocji, i Turystyki na godz. 15.00. Wystawa potrwa do 31 maja 2017 roku.

 

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
CIT rynek w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury KOKPiT Plan Pobytu Festiwale Kazimierz Dolny Kultura Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Wynajem sal kazimierska fara weekend w Kazimierzu Atrakcje Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu Dwa Brzegi Marka Kazimierz Dolny Turystyka Kazimierza Dolnego zabytki Kazimierza Dolnego
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design