KOKPIT
Menu - Współpraca

Sylwetki

Współpraca

Sylwetki

Urszula Wojtalik- Sarnecka

11 marca 2014

 

Urszula Wojtalik - Sarnecka - techniką decoupage zainteresowałam się 10 lat temu. Było to niespodziewane spotkanie z nową dla mnie techniką zdobienia. Pierwsze prace wykonane tą techniką zobaczyłam w miesięczniku „Casamia”- ten egzemplarz koleżanka przywiozła mi z Włoch. Tam decopage już był bardzo powszechny- można było na podstawi zamieszczonych w gazecie zdjęć zobaczyć, że stara rzecz może uzyskać nową duszę i wygląd. Podjęłam samodzielne próby zdobienia- później zapisałam się na kurs. Od 9 lat wykorzystując technikę decoupage zdobię przedmioty codziennego użytku, wykonuję różne drobiazgi miłe dla oka- szczególnie lubię tworzyć biżuterię. Pierwsze prace oglądali tylko domownicy- były różne. Część wyrzuciłam- inne zostawiłam aby dokonać porównania jaką drogę przeszłam.
Przed 7 laty trafiła do mnie pani redaktor z miesięcznika „Wróżka”. Artykuł zamieszczony w tym miesięczniku- opublikowane zdjęcia prac dały mi odwagę aby otworzyć się i pokazać moje prace szerszemu kręgowi osób. Od tego czasu jestem członkiem Klubu- wystawiam z powodzeniem moje prace, cieszę się z rozmów z odbiorcami i ich powrotu po kolejne rzeczy. Z niecierpliwością czekam na emeryturę - wtedy pierwszą moją podróż odbędę do współczesnej kolebki decoupage - Włoch - aby wziąć udział w warsztatach i rozwijać się, łączyć sztuki. W najbliższym czasie chce zająć się jeszcze tworzeniem w technice powertexu.

Kalendarium
marzec 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
2425262728291
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Kazimierski Ośrodek Kultury festiwale w Kazimierzu Plan Pobytu weekend w Kazimierzu Dwa Brzegi Turystyka Kazimierza Dolnego KOKPiT Festiwale Kultura kazimierska fara zabytki Kazimierza Dolnego Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Atrakcje Kazimierza Dolnego rynek w Kazimierzu Wynajem sal CIT Marka Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design