KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

Tydzień Bibliotek 2020 online

07 maja 2020

 

XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek pod hasłem „Zasmakuj w Bibliotece” tym razem ze względu na pandemię koronawirusa obchodzić będziemy online. Podążając za tegorocznym hasłem będziemy smakować, wąchać, delektować się i poruszać literackie zmysły. W ramach obchodów na  profilu FB kazimierskiej biblioteki codziennie zamieszczać będziemy odnośniki do ciekawych spotkań, wydarzeń, ebooków, audiobooków, podcastów i innych materiałów literackich dostępnych online. Oprócz tego zaplanowaliśmy szereg działań, które można będzie obserwować i brać w nich udział poprzez nasz profil. Nasze działania kierować będziemy zarówno do dorosłych jaki i najmłodszych czytelników. Razem przetrwamy trudny czas! Zapraszamy do wspólnego świętowania.

„Zasmakuj w bibliotece, bo książką warto się delektować, smakujmy słowa, ciągle i wciąż od nowa. Korzystajmy z kalejdoskopu ofert dla naszych najważniejszych gości – Czytelników, by każdy z nich znalazł w bibliotece łakomy literacki kąsek. To dla was entuzjastów literatury i kultury jesteśmy.” – mówi starszy kustosz Mariusz Nakielny z Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni autor hasła. (za: lustro biblioteki) 

Święto zostało zainicjowane przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich w 1985 roku. Tydzień Bibliotek co roku obchodzony jest przez biblioteki w całej Polsce w dniach od 8 do 15 maja.

Kalendarium
kwiecień 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
2930311
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
festiwale w Kazimierzu Atrakcje Kazimierza Dolnego KOKPiT zabytki Kazimierza Dolnego Turystyka Kazimierza Dolnego weekend w Kazimierzu CIT Marka Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny Kultura Dwa Brzegi rynek w Kazimierzu Plan Pobytu kazimierska fara Wynajem sal Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Festiwale
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design