KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

Tydzień Bibliotek 2019

08 maja 2019

 

Od 8 do 15 maja obchodzony jest Tydzień Bibliotek. W tym roku hasłem przewodnim świętowania jest: #BIBLIOTEKA. Hasło XVI edycji Tygodnia Bibliotek zostało uzasadnione następująco:

Za tym hasłem kryją się ludzie, zbiory, spotkania, wydarzenia, imprezy, konkursy. Współczesna biblioteka jest mocno zakorzeniona w historii, a jednocześnie śmiało spogląda w przyszłość. Marka biblioteka jest utrwalona w świadomości społecznej, ale nieustannie poszukuje nowych użytkowników i przyciąga ich innowacyjnymi usługami. Promowanie biblioteki opatrzone znakiem # ułatwia potencjalnym użytkownikom dotarcie do jej usług i zasobów, świadczy o tym, że biblioteka jest nowoczesna i korzysta z nowych technologii. Hasztag porządkuje i wyróżnia, a przede wszystkim podkreśla szczególne znaczenie biblioteki w systemach informacyjnych [źródło: sbp.pl].

W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek przygotowaliśmy następujące wydarzenia:

- spotkanie literacko-muzyczne ze Zbigniewem Roth

- spotkania profilaktyczne dla uczniów klas V-VIII z Krzysztofem Piersa

- spotkanie w ramach Klubu "Bajeczka" z przedszkolakami

- pasowanie na czytelnika w naszej filii w Bochotnicy

Kalendarium
marzec 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
2425262728291
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Dwa Brzegi Wynajem sal Kazimierz Dolny weekend w Kazimierzu Festiwale CIT Atrakcje Kazimierza Dolnego kazimierska fara Plan Pobytu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki zabytki Kazimierza Dolnego Turystyka Kazimierza Dolnego rynek w Kazimierzu Marka Kazimierz Dolny Kazimierski Ośrodek Kultury Kultura KOKPiT festiwale w Kazimierzu
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design