KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

Tydzień Bibliotek 2018

05 maja 2018

Już od jutra startuje Tydzień Bibliotek. Akcja zorganizowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich odbywa się zawsze w maju, a rozpoczyna się 8 maja – w Dniu Bibliotekarza. Promowanie czytelnictwa, bibliotek i bibliotekarzy to główny cel akcji, a co roku Tygodniowi Bibliotek przyświeca inne hasło. Tym razem wybór padł na „(DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA”.

Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym zaprasza do wspólnego świętowania, szczegóły spotkań na plakacie.

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
rynek w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki zabytki Kazimierza Dolnego Kazimierz Dolny Wynajem sal Dwa Brzegi Marka Kazimierz Dolny CIT Turystyka Kazimierza Dolnego weekend w Kazimierzu kazimierska fara festiwale w Kazimierzu Kultura KOKPiT Plan Pobytu Festiwale Kazimierski Ośrodek Kultury Atrakcje Kazimierza Dolnego
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design