KOKPIT
Menu - Strona główna

Strona główna

Spotkanie z Uniwersytetem Trzeciego Wieku

15 listopada 2017

Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji, i Turystyki zaprasza na spotkanie z przedstawicielami puławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Celem spotkania jest zaangażowanie mieszkańców miasta i gminy Kazimierz Dolny do podjęcia działań utworzenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w naszej miejscowości. Spotkanie odbędzie się w siedzibie KOKPiT w środę 22 listopada 2017 roku o godz. 15:00.
Serdecznie zapraszamy.
 

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
CIT Turystyka Kazimierza Dolnego Atrakcje Kazimierza Dolnego Kultura Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Marka Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny Kazimierski Ośrodek Kultury rynek w Kazimierzu weekend w Kazimierzu Festiwale Wynajem sal zabytki Kazimierza Dolnego Plan Pobytu KOKPiT kazimierska fara Dwa Brzegi festiwale w Kazimierzu
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design