KOKPIT
Menu - Oferta

Dyskusyjny Klub Książki

Oferta

Dyskusyjny Klub Książki

Spotkanie autorskie z Piotrem Milewskim

16 czerwca 2017

 

Serdecznie zapraszamy 21 czerwca 2017 r. o godz. 15.00 do  KOKPiT - Biblioteki Publicznej w Kazimierzu Dolnym na  spotkanie autorskie z Piotrem Milewskim.

Spotkanie jest zorganizowane w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki i sfinansowane przez Instytut Książki.

 

Piotr Milewski (ur. 1975) - wędrowiec, pisarz, fotograf. Urodził się w Chełmie, a wychował w Opolu. Studiował w Poznaniu, Wiedniu, Pasawie, Filadelfii, Sapporo i Otaru. Dziewięć lat spędził w Japonii. Współpracuje z polskimi i japońskimi czasopismami oraz z prasą polonijną (publikował fotoreportaże, korespondencje i eseje w „Rzeczpospolitej", „Gazecie Wyborczej", „Tygodniku Powszechnym", „Odrze", „Zwierciadle", miesięczniku społeczno-kulturalnym „Teraz" (w Filadelfii), „Gazecie Polskiej" w Japonii, „Mainichi Weekly", „Hokkaido Shimbun", "Gengo" i "Tetsudō Fan"). Jest autorem dwóch książek wydanych przez wydawnictwo Znak: "Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję i dalej” (2014) oraz „Dzienniki japońskie. Zapiski z roku Królika i roku Konia” (2015).

źródło opisu:

http://www.wydawnictwoznak.pl/autor/Piotr-Milewski/2723

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Atrakcje Kazimierza Dolnego Kultura Dwa Brzegi Festiwale Marka Kazimierz Dolny Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Kazimierz Dolny weekend w Kazimierzu Plan Pobytu Kazimierski Ośrodek Kultury Wynajem sal KOKPiT rynek w Kazimierzu kazimierska fara Turystyka Kazimierza Dolnego CIT zabytki Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design