KOKPIT
Menu - Oferta

Dyskusyjny Klub Książki

Oferta

Dyskusyjny Klub Książki

Spotkanie autorskie z Katarzyną Janus

29 sierpnia 2019

 

Serdecznie zapraszamy 5 września 2019 r. o godz. 16.00 do KOKPiT - Biblioteki Publicznej w Kazimierzu Dolnym (ul. Lubelska 32/34) na spotkanie z Katarzyną Janus.

Katarzyna Janus: „Jestem autorką pięciu powieści z gatunku literatury kobiecej, które wydałam pod pseudonimem Katarzyna Janus "Nigdy nie jest za późno", "Życie za życie", "Mam na imię Walentyna", " Światło kryje się w mroku" oraz "Piękni ludzie". Szósta pod tytułem „Sacrum et profanum” ukaże się jeszcze w tym roku. Powieści zostały przychylnie przyjęte przez czytelniczki i zyskały pozytywne recenzje. Jestem mieszkanką Leszna, gdzie pracuję od wielu lat, jako lekarz pediatra, pulmonolog dziecięcy i specjalista w rehabilitacji medycznej. Pracuję także w Centrum Rehabilitacji w Górznie, gdzie toczy się akcja „Pięknych ludzi”. Bardzo lubię podróżować i w moich książkach przenoszę akcję także za granicę, do miejsc, w których byłam. Na spotkaniach autorskich poprzez pokaz slajdów staram się te miejsca Państwu przybliżyć i urozmaicić wspólnie spędzony czas. Chętnie spotkam się w kazimierskiej bibliotece z zainteresowanymi czytelniczkami ( i czytelnikami oczywiście też).”

Więcej informacji na stronie autorskiej:

https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Author/Katarzyna-Janus-strona-autorska-1977223099231997/

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Dwa Brzegi Kultura rynek w Kazimierzu Kazimierz Dolny Plan Pobytu Atrakcje Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury Festiwale weekend w Kazimierzu zabytki Kazimierza Dolnego KOKPiT Wynajem sal kazimierska fara Turystyka Kazimierza Dolnego CIT Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Marka Kazimierz Dolny
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design