KOKPIT
Menu - Oferta

Dyskusyjny Klub Książki

Oferta

Dyskusyjny Klub Książki

Spotkanie autorskie z Katarzyną Archimowicz

04 października 2017

 

Serdecznie zapraszamy 20 października 2017 r. o godz. 16.30 do KOKPiT - Biblioteki Publicznej w Kazimierzu Dolnym (ul. Lubelska 32/34) na spotkanie z Katarzyną Archimowicz, autorką książki Nadwiślańskie serca, której akcja rozgrywa się w Kazimierzu Dolnym.

Katarzyna Archimowicz (ur. 1980) – absolwentka matematyki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Nauczycielka matematyki w gimnazjum oraz matematyki i informatyki w liceum dla dorosłych. Pracuje również jako doradca zawodowy. Autorka dwóch świetnie przyjętych powieści Miłość w Burzanach oraz W kolejce po życie. Mieszka w Chełmie.

źródło opisu: https://czarne.com.pl/katalog/autorzy/katarzyna-archimowicz

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
festiwale w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki zabytki Kazimierza Dolnego KOKPiT Festiwale Atrakcje Kazimierza Dolnego weekend w Kazimierzu Kultura Plan Pobytu CIT Marka Kazimierz Dolny Turystyka Kazimierza Dolnego Wynajem sal Kazimierz Dolny Dwa Brzegi kazimierska fara rynek w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design