KOKPIT
Menu - Oferta

Dyskusyjny Klub Książki

Oferta

Dyskusyjny Klub Książki

Spotkanie autorskie z Agnieszką Szpilą

01 marca 2017

 

Zapraszamy 8 marca 2017 r. o godz. 12.00 do KOKPiT – Biblioteki Publicznej w Kazimierzu Dolnym na spotkanie z Agnieszką Szpilą, autorką książki „Łebki od Szpilki”.

Kim jest Agnieszka Szpila? Z pewnością niebanalną, przebojową i nieco zwariowaną kobietą, pełną pasji i pozytywnej energii, prywatnie mamą bliźniaczek, Mileny i Heleny. Życie nie szczędziło jej ciosów. Toksyczny związek, rozstanie, samotne macierzyństwo. A przede wszystkim choroba córek, potem diagnoza (nikt jeszcze nie wie, że jest błędna) – autyzm i lata nieskutecznej terapii. Choroba córek nie odebrała Agnieszce życiowego optymizmu. Nie poddała się i ciągle walczy, nie tylko o zdrowie dziewczynek i pieniądze na ich leczenie. Także – o samą siebie i swoją kobiecość. Wreszcie w życiu bliźniaczek pojawia się szansa na wyleczenie po postawieniu nowej, prawidłowej diagnozy. A ich mama znajduje na swej drodze wymarzoną i długo oczekiwaną miłość.

Kalendarium
maj 2018
PN WT ŚR CZ PT SO ND
301
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Kazimierski Ośrodek Kultury Turystyka Kazimierza Dolnego Kultura Atrakcje Kazimierza Dolnego KOKPiT Plan Pobytu zabytki Kazimierza Dolnego weekend w Kazimierzu kazimierska fara Kazimierz Dolny rynek w Kazimierzu CIT Wynajem sal festiwale w Kazimierzu Dwa Brzegi Festiwale Marka Kazimierz Dolny
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design