KOKPIT
Menu - Kultura

Aktualności

Kultura

Aktualności

Sound'n'Grace & Filip Lato

13 lipca 2018

W repertuarze przygotowanym na ten koncert można odnaleźć gospel, soul, r&b, jazz, funk, S’n’G świetnie potrafią zbudować atmosferę spokoju i wyciszenia lub zafundować Państwu niesamowicie energetyczne, muzyczną eksplozję!
Piosenka "100" była zwiastunem płyty chóru Sound'n'Grace, której premiera odbyła się 17 listopada 2017. Chór do współpracy przy tej piosence zaprosił, jednego z najciekawszych i najzdolniejszych uczestników The Voica of Poland - Filipa Lato.
„Życie” jest zmienną, warto więc postawić na właściwego konia - na wartości, relacje, wewnętrzny spokój. Nie na gonitwę, walkę o więcej, kupowanie kolejnych rzeczy i najgorszy ze wszystkich - strach. On jest szczególnie złym doradcą, bo zabiera nasz potencjał. Liczą się małe radości, wiara w wewnętrzne prowadzenie i codzienne Sprawdzam. Pytajmy siebie codziennie: czy dziś żyłem / żyłam na 100 %, na 50%, na 10%? Czy tak chcę, czy jutro spróbuję inaczej? O tym jest piosenka 100.
Chcieliśmy by była pozytywna i by motywowała do zmiany, do cieszenia się z drobnych rzeczy i ustalenia właściwych priorytetów - mówi, autorka tekstu Patrycja Kosiarkiewicz.
Na koncercie usłyszymy poza znanymi już hitami „100”, „Sens” , „Gdy Gwiazdka” czy
„Idealnie”, wiele znakomitych piosenek, wśród których każdy znajdzie
coś dla siebie!

Koncert zostanie poprzedzony supportem- wystąpi młodzież w powiatu puławskiego.
Do występu w suporcie dzieciaki zostały wybrane po przesłuchaniach. Te które wygrały castinng – wezmą udział w bezpłatnych warsztatach wokalnych prowadzonych w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki w dniach 16-20 lipca.
Pod kierunkiem instruktorek- Dominiki Ziemnickiej Domi June i Moniki Kubiś-Arbuz, uczestnicy warsztatów przygotują dwa utwory, które zostaną wykonane jako support przed koncertem Sound'n'Grace 20 lipca na Zamku w Kazimierzu Dolnym.

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
KOKPiT kazimierska fara Turystyka Kazimierza Dolnego zabytki Kazimierza Dolnego Kazimierz Dolny Kazimierski Ośrodek Kultury festiwale w Kazimierzu weekend w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Marka Kazimierz Dolny Dwa Brzegi Festiwale Plan Pobytu rynek w Kazimierzu Atrakcje Kazimierza Dolnego Kultura Wynajem sal CIT
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design