KOKPIT
Menu - Oferta

Wydarzenia bieżące

Oferta

Wydarzenia bieżące

Sobota Literacka - "Król Obojga Sycylii" A. Kuśniewicza

16 kwietnia 2018

Król Obojga Sycylii (1970) Andrzeja Kuśniewicza (ur. 1904) uznawany jest za najlepszą "wiedeńską" powieść tego pisarza. Ukazuje zmierzch monarchii austro-węgierskiej z całym jej bogactwem wielokulturowości. Akcja rozgrywa się w jednym z garnizonów w Białej Cerkwii, na pograniczu węgiersko-bałkańskim, w przededniu wybuchu I wojny światowej. Dramatyczny koniec epoki łączy się z dramatycznym końcem losów bohatera - oficera z wiedeńskiej elity. 

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
weekend w Kazimierzu Atrakcje Kazimierza Dolnego Dwa Brzegi rynek w Kazimierzu festiwale w Kazimierzu KOKPiT Kazimierski Ośrodek Kultury Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Kazimierz Dolny Turystyka Kazimierza Dolnego Festiwale Kultura kazimierska fara Plan Pobytu CIT Wynajem sal zabytki Kazimierza Dolnego Marka Kazimierz Dolny
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design