KOKPIT
Menu - Oferta

Wydarzenia bieżące

Oferta

Wydarzenia bieżące

Sobota Literacka - "Król Obojga Sycylii" A. Kuśniewicza

16 kwietnia 2018

Król Obojga Sycylii (1970) Andrzeja Kuśniewicza (ur. 1904) uznawany jest za najlepszą "wiedeńską" powieść tego pisarza. Ukazuje zmierzch monarchii austro-węgierskiej z całym jej bogactwem wielokulturowości. Akcja rozgrywa się w jednym z garnizonów w Białej Cerkwii, na pograniczu węgiersko-bałkańskim, w przededniu wybuchu I wojny światowej. Dramatyczny koniec epoki łączy się z dramatycznym końcem losów bohatera - oficera z wiedeńskiej elity. 

Kalendarium
marzec 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
252627281
2
3
4
5
6
7
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Kultura weekend w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki kazimierska fara Wynajem sal Dwa Brzegi Turystyka Kazimierza Dolnego KOKPiT Kazimierz Dolny Atrakcje Kazimierza Dolnego zabytki Kazimierza Dolnego CIT Plan Pobytu festiwale w Kazimierzu rynek w Kazimierzu Marka Kazimierz Dolny Festiwale Kazimierski Ośrodek Kultury
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design