KOKPIT
Menu - Współpraca

Kazimierska Kapela Zgoda

Współpraca

Kazimierska Kapela Zgoda

Regionalny Przegląd Kapel i Śpiewaków Ludowych

06 czerwca 2017

7 maja 2017 r. na Rynku Starego Miasta w Rykach odbył się Regionalny Przegląd Kapel i Śpiewaków Ludowych pod honorowym patronatem Burmistrza Ryk - panem Jarosławem Żuczkiem. Przegląd Kapel i Śpiewaków Ludowych - to doroczna impreza plenerowa organizowana przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach. W przeglądzie Regionalnym wzieli udział wykonawcy z terenu powiatu ryckiego i puławskiego. zarówno zespoły śpiewacze, instrumentaliści, jak również i kapele - w tym nasza Kazimierska Kapela "Zgoda". Kapela wykonała kilka utworów o bardzo zywiołowym tempie, czym zachęciłą publiczność do tańca. Oto tytuły tych piosenek: "Chodziła po polu", "Za las chłopcy, za las", Na wojtowym posieczysku", "Ojciec i syn".Tym razem wystąpiliśmy gościnnie. Imprezie towarzyszyły występy zespołów teatralnych, tanecznych, a także kiermasz rękodzieła i wyrobów lokalnych.

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Atrakcje Kazimierza Dolnego CIT weekend w Kazimierzu Wynajem sal Dwa Brzegi Marka Kazimierz Dolny Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki zabytki Kazimierza Dolnego KOKPiT Kazimierz Dolny festiwale w Kazimierzu Festiwale rynek w Kazimierzu Turystyka Kazimierza Dolnego kazimierska fara Kazimierski Ośrodek Kultury Plan Pobytu Kultura
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design