KOKPIT
Menu - Mapa serwisu

Archiwum

Mapa serwisu

Archiwum

Pierwszy kazimierski Test Coopera

15 kwietnia 2014

Zapraszamy na Pierwszy Kazimierski Test Coopera, który odbędzie się 27 kwietnia w niedzielę - start o godzinie 9:00. Bieg odbędzie się na dwukilometrowej pętli na pierwszym kilometrze wału wiślanego w Kazimierzu Dolnym na wysokości Kamieniołomu - linia startu na końcu ulicy Krakowskiej przy zjeździe na prom do Janowca.

Impreza przeznaczona jest dla wszystkich, którym nie jest obcy aktywny wypoczynek, lubią przebywać na świeżym powietrzu i chcą sprawdzić swoją kondycję po zimie! Albo co ważne CHCĄ ZACZĄĆ PRZYGODĘ Z BIEGANIEM! Udział mogą wziąć wszyscy w wieku od 13 do 113lat (młodzież poniżej 18 roku życia - wymagana zgoda rodziców).

Aby wziąć udział, należy się zapisać wysyłając maila na adres:  biegajwkazimierzu@gmail.com  podając imię, nazwisko, datę urodzenia, telefon kontaktowy i adres mailowy. Liczba miejsc ograniczona. Udział jest darmowy - bez opłaty startowej. Każdy z uczestników ma zapewniony numer startowy, batonik energetyczny typu musli i napój izotoniczny a parę dni po zakończeniu imprezy otrzyma na maila certyfikat potwierdzający pokonany dystans!

Test Coopera to najszybszy sprawdzian kondycji fizycznej. Polega on na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w czasie równym 12 minut. Wyniki są oczywiście zależne od wieku, płci i wspomnianej kondycji. I tak np.: dla Pań w wieku od 20-29lat za wynik dobry przyjmuje się pokonanie w tym czasie dystansu 2200m-2700m a dla Panów w wieku 30-39lat wynikiem satysfakcjonującym będzie wynik od 2000m-2500m :)

Szczegóły na profilach facebook'owych:

www.facebook.com/BiegajWKazimierzu
www.facebook.com/KazimierskiTestCoopera

oraz blogu:

www.biegajwkazimierzu.pl

Wszystkie pytania dotyczące organizacji biegu należy kierować na adres biegajwkazimierzu@gmail.com albo pod numer telefonu 887-050-193.
 

Tagi:
Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Dwa Brzegi Atrakcje Kazimierza Dolnego rynek w Kazimierzu Marka Kazimierz Dolny KOKPiT Kultura Festiwale zabytki Kazimierza Dolnego CIT kazimierska fara weekend w Kazimierzu Plan Pobytu festiwale w Kazimierzu Turystyka Kazimierza Dolnego Wynajem sal Kazimierski Ośrodek Kultury Kazimierz Dolny
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design