KOKPIT
Menu - Kultura

Aktualności

Kultura

Aktualności

Pierwsza Sobota Literacka 2019

26 lutego 2019

 

23 lutego 2019 r. miłośnicy literatury spotkali się w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki aby porozmawiać o Marcina Wichy o książce Rzeczy, których nie wyrzuciłem.

Już dziś zapraszamy do KOKPiT na kolejną Sobotę Literacką 30 marca 2019 r. na dyskusję o książce Wiesława Myśliwskiego Ucho igielne.

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Wynajem sal Kazimierski Ośrodek Kultury festiwale w Kazimierzu zabytki Kazimierza Dolnego Atrakcje Kazimierza Dolnego KOKPiT Festiwale Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki weekend w Kazimierzu Plan Pobytu Turystyka Kazimierza Dolnego rynek w Kazimierzu Marka Kazimierz Dolny CIT Dwa Brzegi Kultura kazimierska fara Kazimierz Dolny
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design