KOKPIT
Menu - Kultura

Aktualności

Kultura

Aktualności

Pierwsza Sobota Literacka 2019

26 lutego 2019

 

23 lutego 2019 r. miłośnicy literatury spotkali się w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki aby porozmawiać o Marcina Wichy o książce Rzeczy, których nie wyrzuciłem.

Już dziś zapraszamy do KOKPiT na kolejną Sobotę Literacką 30 marca 2019 r. na dyskusję o książce Wiesława Myśliwskiego Ucho igielne.

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
weekend w Kazimierzu zabytki Kazimierza Dolnego CIT kazimierska fara Kultura Plan Pobytu Kazimierski Ośrodek Kultury Wynajem sal KOKPiT Marka Kazimierz Dolny Atrakcje Kazimierza Dolnego Dwa Brzegi Turystyka Kazimierza Dolnego Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki rynek w Kazimierzu Festiwale Kazimierz Dolny festiwale w Kazimierzu
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design