KOKPIT
Menu - Kultura

Aktualności

Kultura

Aktualności

Piąta Sobota Literacka 2019

29 lipca 2019

 

27 lipca 2019 r. uczestnicy Sobót Literackich spotkali się w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki, aby podyskutować o książce Calka Perechodnika Spowiedź.

Już dziś zapraszamy do KOKPiT na kolejną Sobotę Literacką 24 sierpnia 2019 r. na dyskusję o książce Mai Wolny Powrót z Północy.

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
kazimierska fara rynek w Kazimierzu zabytki Kazimierza Dolnego Marka Kazimierz Dolny Kultura weekend w Kazimierzu Atrakcje Kazimierza Dolnego KOKPiT Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Kazimierski Ośrodek Kultury Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Turystyka Kazimierza Dolnego Wynajem sal festiwale w Kazimierzu CIT Festiwale Plan Pobytu
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design