KOKPIT
Menu - KOKPIT

Zespół Zamkowy

KOKPIT

Ogłoszenie o pracę - KASJER Zespołu Zamkowego

20 grudnia 2017

Ogłoszenie o pracę - stanowisko Kasjer

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko
KASJERA

Miejsce stanowiska: Kasjer - punkt kasowy na terenie Zespołu Zamkowego
(umowa o pracę na czas określony)

Zakres zadań:
- obsługa kasy fiskalnej,
- sprzedaż biletów wstępu do Zespołu Zamkowego oraz odpowiedzialność materialna za środki zgromadzone w kasie do momentu rozliczenia,
- wystawianie faktur VAT
Wymagania:
Wykształcenie - średnie
Umiejętności:
- obsługa komputera w stopniu podstawowym,
- wysoka kultura pracy,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych z turystami i współpracownikami,
- znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV osobiście lub pocztą
(liczy się data stempla pocztowego) na adres: Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki; ul. Lubelska 12; 24-120 Kazimierz Dolny.
lub też na adres mailowy kokpit@kokpit.com.pl do dnia 29.12.2017 r.
W CV prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia