KOKPIT

OGŁOSZENIE O PRACĘ - STANOWISKO KASJER

11 marca 2017

Ogłoszenie o pracę - stanowisko Kasjer

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko

KASJERA

Miejsce stanowiska: Kasjer - punkt kasowy na terenie Zespołu Zamkowego
(umowa o pracę na czas określony od 18.04.2017 r. do 15.10.2017 r.)

Zakres zadań:
- obsługa kasy fiskalnej,
- sprzedaż biletów wstępu do Zespołu Zamkowego oraz odpowiedzialność materialna za środki zgromadzone w kasie do momentu rozliczenia,
- wystawianie faktur VAT przy użyciu programu mikroSubiekt.

Wymagania:
Wykształcenie - średnie

Umiejętności:
- obsługa komputera w stopniu podstawowym,
- wysoka kultura pracy,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych z turystami i współpracownikami,
- znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV osobiście lub pocztą

(liczy się data stempla pocztowego) do dnia 31.03.2017 r. na adres:

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki; ul. Lubelska 12;

24-120 Kazimierz Dolny.

W CV prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia