KOKPIT
Menu - Kultura

Aktualności

Kultura

Aktualności

Nauka gry na pianinie

20 marca 2018

 

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki zaprasza na zajęcia:

NAUKA GRY NA PIANINIE DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH.

Zapisy pod numerem telefonu 81 8810 040.

Nauka gry na pianinie:

- zajęcia indywidualne 40 zł/godz. (45 min.)

Nauka gry na pianinie:

- zajęcia w grupie 2 os. 20 zł/godz. (45 min.)

Zajęcia umuzykalniające:

- zajęcia w grupie min. 5 os. 20 zł/godz. (45 min.)

Terminy i szczegóły dotyczące zajęć do uzgodnienia z prowadzącym. Zajęcia będą prowadzone przez Pana Stanisława Warchoła, absolwenta Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. M. Karłowicza w Mielcu i Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - licencjat na kierunku „jazz i muzyka estradowa” o specjalności wykonawstwo instrumentalne (fortepian).

Kalendarium
marzec 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
252627281
2
3
4
5
6
7
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Festiwale KOKPiT Kazimierski Ośrodek Kultury Dwa Brzegi Turystyka Kazimierza Dolnego Atrakcje Kazimierza Dolnego Marka Kazimierz Dolny rynek w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki festiwale w Kazimierzu CIT kazimierska fara Kazimierz Dolny Wynajem sal Plan Pobytu weekend w Kazimierzu zabytki Kazimierza Dolnego Kultura
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design