KOKPIT
Menu - Kultura

Aktualności

Kultura

Aktualności

Margaret Atwood "Opowieść podręcznej"

17 maja 2019

 

Zapraszamy 25 maja 2019 r. o godz. 16.00 na „Sobotę Literacką”, która wyjątkowo odbędzie się w Bibliotece Publicznej (ul. Lubelska 32/34). Na spotkaniu omawiana będzie książka Opowieść podręcznej Margaret Atwood. Dyskusję poprowadzi profesor Zofia Mitosek.

Opowieść podręcznej

Orwellowskie piekło kobiet. Witamy w alternatywnej rzeczywistości rodem z najgorszego koszmaru, jaki może przyśnić się kobiecie. Oto inna wersja historii świata, w której reżim i ortodoksja są jedynym prawem, prawem stanowionym przez mężczyzn i dla mężczyzn, gdzie kobieta została sprowadzona do roli niemego reproduktora. To opowieść tak przerażająca, że aż nierzeczywista. Lepiej, żeby okazała się koszmarnym snem... Najlepsza z powieści Margaret Atwood, wstrząsająca antyutopia, świat odwróconej moralności.

żródło opisu:

https://www.znak.com.pl/ksiazka/opowiesc-podrecznej-margaret-atwood-313

Kalendarium
kwiecień 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
30311
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
weekend w Kazimierzu Kultura zabytki Kazimierza Dolnego KOKPiT Kazimierz Dolny CIT Marka Kazimierz Dolny Plan Pobytu Atrakcje Kazimierza Dolnego Wynajem sal Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Kazimierski Ośrodek Kultury rynek w Kazimierzu festiwale w Kazimierzu Dwa Brzegi kazimierska fara Turystyka Kazimierza Dolnego Festiwale
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design