KOKPIT
Menu - Oferta

Wydarzenia bieżące

Oferta

Wydarzenia bieżące

Łukasz Zagrobelny - akustycznie

28 października 2016

Łukasz Zagrobelny w 2007 roku wydał debiutancką płytę Myśli warte słów i zaczął odnosić liczne sukcesy. Przyznano mu liczne nagrody jak np. Superjedynka za Przebój Roku, ESKA Music Awards za Artystę Roku, Mikrofon Popcornu, Łukasz wyśpiewał hity takie jak: Nieprawda, Życie na czekanie.

W 2008 roku na rynku pojawiła się Edycja specjalna pierwszej płyty, na której pojawił się utwór Nie kłam, że kochasz mnie nagrany w duecie z Eweliną Flintą. Piosenka stała się największym hitem 2008 roku, o czym świadczą nagrody takie jak: Nagroda Publiczności Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w Karlshamn, Viva Comet za Dzwonek Roku,Telekamery 2009 w kat. Muzyka, 2 miejsce Sopot Hit Festiwal w kategorii Przebój Lata.

24 października odbyła się premiera słynnego filmu High School Musical 3, który promowała piosenka "Ty i Ja" nagrana przez Łukasza w duecie z Hanią Stach. Soundtrack z High School Musical 3 pokrył się podwójną platyną.

W 2008 roku piosenka Łukasza "Wolny wybór" pochodząca z płyty "Myśli warte słów" została wykorzystana w spocie telewizyjnym Lokaty Twój Wybór - nowego depozytu, zaoferowanego przez Bank Millennium.

W 2009 roku przyszedł czas na drugi solowy album Między dźwiękami, na którym znalazły się takie przeboje jak: Jeszcze o nas, Mówisz i masz czy Przyjdzie czas.
Łukasz wystąpił także w licznych programach TV, z których najbardziej znane to: Taniec z gwiazdami, Tylko nas dwoje, a przede wszystkim zagrał kilkaset koncertów i zdobył ogromną rzeszę fanów w całej Polsce.

Związany przez 7 lat z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie wystąpił w musicalach Miss Saigon, Grease, Koty, Taniec Wampirów i Akademia Pana Kleksa. Przez blisko 2 lata można go było oglądać gościnnie w jednej z głównych ról w spektaklu Les Miserables.
Rok 2012 to wielki powrót Łukasza z nową płytą Ja tu zostaję, utrzymaną w klimacie lat 60. i 70. Album już po miesiącu od premiery stał się Złotą Płytą.
Piosenka Ja tu zostaję została wyróżniona podczas ostatniego Festiwalu Opolskiego Super Nagrodą Programu 1 Polskiego Radia. Każdy z singli (Ja tu zostaję, U mnie maj, Nie zapytam Cię) stał się przebojem i znalazł się w czołówce ogólnopolskiego zestawienia AIRPLAY CHART.Mało komu w tak krótkim czasie udało się tak mocno zaistnieć na rynku muzycznym.

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
rynek w Kazimierzu KOKPiT weekend w Kazimierzu Marka Kazimierz Dolny festiwale w Kazimierzu Kultura Atrakcje Kazimierza Dolnego Kazimierz Dolny Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki CIT Plan Pobytu Turystyka Kazimierza Dolnego zabytki Kazimierza Dolnego kazimierska fara Dwa Brzegi Wynajem sal Kazimierski Ośrodek Kultury Festiwale
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design