KOKPIT
Menu - Oferta

Dyskusyjny Klub Książki

Oferta

Dyskusyjny Klub Książki

Literacka gra DKK

30 listopada 2017

 

DKK w Kazimierzu Dolnym wziął udział w literackiej grze dla Dyskusyjnych Klubów Książki z województwa lubelskiego pt. „Zgrane DKK”. Rozgrywka trwała od 20 września do 20 listopada 2017 roku. Na platformie grywalizacyjnej Mambogram.pl na każdy klub czekały zadania do wykonania, za które można było otrzymać określoną liczbę punktów.

Pierwsze dotyczyły hasła: Poznajmy się. Można było pokazać członków klubu na trzy sposoby: umieszczając zdjęcia grupowe lub indywidualne członków klubu, krótki filmik, oraz w formie opisowej.

Kolejne to zadanie fotograficzne Pokaż nam skąd jesteś polegające na umieszczaniu zdjęć ukazujących ciekawe miejsca swoich miejscowości.

Pojedynek 1 na 1 to grupa zadań przeznaczona do wybranych osób z klubu podjęły się napisania recenzji, stworzenia kreatywnego logo DKK i opisania swojego ulubionego bohatera literackiego.

Book Challenge to książkowe wyzwania wymagające pracy zespołowej: Sleeveface czyli ubierz się w książkę. To stworzenie fotografii osoby z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące czasem zabawne, czasem kreatywne połączenie osobowości czytelnika z jego książkowym wcieleniem; Przyłapani na czytaniu – zrobienie zdjęcia czytającej osobie; DKK w haiku – napisanie wiersza o klubie; Nasz top 5 – ranking pięciu książek omawianych na DKK, które zrobiły na nas największe wrażenie.

Naszemu klubowi udało się zdobyć 2747 punktów. Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się podczas jubileuszu 10 – lecia DKK w Bibliotece Wojewódzkiej w Lublinie.

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
kazimierska fara KOKPiT Marka Kazimierz Dolny CIT Dwa Brzegi Atrakcje Kazimierza Dolnego Kultura Kazimierski Ośrodek Kultury Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki weekend w Kazimierzu Kazimierz Dolny rynek w Kazimierzu Wynajem sal Turystyka Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu Plan Pobytu zabytki Kazimierza Dolnego Festiwale
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design