KOKPIT
Menu - Strona główna

Strona główna

Lekcja Kobiecości - Obecność Obowiązkowa

28 lutego 2018

„Lekcja Kobiecości- obecność obowiązkowa" - spotkanie z Moniką Butryn. Dowiemy się jak budować swój styl, czym jest styl, szyk i klasa. Jak budować poczucie własnej wartości.
Czym się zachwycać, a co sobie darować? Jak budować wizerunek, który jest drugą skórą, a nie maską. Pamiętajcie obecność obowiązkowa.

Monika Butryn - Wizażystka, specjalistka od kreowania wizerunku, inspiracja wielu kobiet. Współtworzy wizerunki celebrytów, ludzi biznesu, gwiazd, polityków, ale z jej porad i pomocy może skorzystać każdy, kto szuka stylu i jakości. Tworzy makijaże gwiazd na największych festiwalach w Polsce; na festiwalu Sopot Top Trendy, na festiwalu Opole. Współpracuje z najlepszymi fotografami w Polsce. Sama również wykonuje niepowtarzalne sesje zdjęciowe, ma oko niezwykłe do ludzi, zwłaszcza interesuje ją fotografia męska. Często gości w mediach jako ekspert od wizażu i autoprezentacji. Makijażystka na pokazach znakomitych polskich projektantów, współpracowała m.in z Maciejem Zieniem. Wykładowca i trener wizażu, prowadzi szkolenia z kreowania wizerunku dla firm. Autorka wielu publikacji na temat stylu i kreowania wizerunku. Gościnnie wykłada na wielu znaczących uczelniach w Polsce. Wielokrotnie nominowana do tytułu Kobiety Przedsiębiorczej, Kobiety Liderki, Lublinianki Roku 2015. Stworzyła także autorską, prestiżową ROCZNĄ SZKOŁĘ WIZAŻU. Juror w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Profesjonalnego wizerunku, inspiracja wielu kobiet. Współtworzy wizerunki celebrytów, ludzi biznesu, gwiazd, polityków.
Info: http://www.wizaz.lublin.pl/ 

Kalendarium
czerwiec 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
2728293031
25
26
27
28
29
30
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Plan Pobytu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Marka Kazimierz Dolny Kultura Kazimierz Dolny kazimierska fara Dwa Brzegi Atrakcje Kazimierza Dolnego CIT Kazimierski Ośrodek Kultury weekend w Kazimierzu Wynajem sal zabytki Kazimierza Dolnego festiwale w Kazimierzu Turystyka Kazimierza Dolnego rynek w Kazimierzu Festiwale KOKPiT
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design