KOKPIT
Menu - Oferta

Aktualności

Oferta

Aktualności

"Kultura na Widoku" w kazimierskiej bibliotece

20 grudnia 2018

 

Kazimierska biblioteka udostępniła swoim czytelnikom ponad 800 legalnych utworów (filmów, muzyki, spektakli, ebooków i audiobooków) poprzez włączenie się do akcji „Kultura na widoku”. Celem projektu jest promowanie świadomego uczestnictwa w kulturze, rekomendowanie wartościowej sztuki i pokazanie bogactwa legalnych źródeł kultury. Ten multimedialny projekt skierowany jest do każdego - niezależnie od wieku, upodobań, zasobności portfela i miejsca zamieszkania.

Dzięki linkom i kodom QR Kultura Na Widoku umożliwia dostęp do utworów(często w promocyjnych cenach lub bezpłatnie), po które można sięgnąć w każdej chwili. Dodatkowo użytkownicy Internetu z całego kraju w czasie trwania projektu mają dostęp do utworów za pomocą strony internetowej www.kulturanawidoku.pl 

To również zachęta do wirtualnych spacerów po muzeach Polski i świata.

Z okazji Stulecia Niepodległości Legalna Kultura przygotowała również rekomendacje wybitnych i kluczowych utworów polskiej kultury z lat 1918-2018. „Mamy nadzieję, że zgodnie z nazwą tej części instalacji „Przemyśleć stulecie” pomogą Wam one poznać i docenić dokonania polskich twórców, skłonią do refleksji nad upływającym stuleciem i pomogą zrozumieć fenomen Niepodległości.” - mówi Kinga Jakubowska, prezes Fundacji Legalna Kultura.

Kalendarium
kwiecień 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
30311
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Wynajem sal Marka Kazimierz Dolny kazimierska fara Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Kultura Dwa Brzegi zabytki Kazimierza Dolnego weekend w Kazimierzu Kazimierz Dolny KOKPiT Atrakcje Kazimierza Dolnego Kazimierski Ośrodek Kultury festiwale w Kazimierzu Plan Pobytu rynek w Kazimierzu Turystyka Kazimierza Dolnego CIT Festiwale
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design