KOKPIT
Menu - Kultura

Aktualności

Kultura

Aktualności

Kazimierskie Święto Kobiet za nami...

10 marca 2017

Przekornie, w dzień Święta Mężczyzny (10 marca), powspominamy marcowe Kazimierskie Święto Kobiet. Obfitowało ono w wydarzenia, na które oczywiście zaprosiliśmy nie tylko kazimierskie kobiety.
Kierujemy gorące podziękowania do wszystkich osób, które pomogły na uświetnić ten dzień.
Dziękujemy panu Maciejowi Brzozowskiemu, który spotkał się z nami promując swoją książkę „Boskie. Włoszki, które uwiodły świat” i pani Wandzie Michalak, za cudowne poprowadzenie spotkania. Dzięki firmie ZIAJA każda z pań wyszła ze spotkania nie tylko z książką, ale również z kosmetycznym upominkiem.
Dziękujemy za poprowadzenie spotkań tematycznych paniom: Agacie Jędrych – dietetyczce, Annie Lipowskiej, Joannie Cynarskiej – z firmy Mary Key.
Grupa z Domu Chemika, w składzie: Renata Siedlaczek, Agnieszka Cichocka, Ryszard Stępień, Michał Matras - opracowanie muzyczne i akompaniament – uświetniła muzycznie cykl spotkań programem „Huśtawka dla dwojga…i nie tylko…”, natomiast młodzieżowa Grupa Teatralna z GOK w Janowcu „Scena Ruchu” pod kierownictwem Małgorzaty Mazurkiewicz wystąpiła nie tylko dla nastoletnich kobietek.
Wszystkim osobom, które dobrze się z nami bawiły podczas Kazimierskiego Święta Kobiet serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia!

Kalendarium
Najbliższe wydarzenia
Newsletter
Wiadomości i oferty specjalne, najbliższe
wydarzenia na Twój E-mail!
Zapisz
Atrakcje Kazimierza Dolnego kazimierska fara weekend w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury Plan Pobytu zabytki Kazimierza Dolnego Dwa Brzegi festiwale w Kazimierzu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki Kazimierz Dolny Kultura rynek w Kazimierzu CIT Turystyka Kazimierza Dolnego Marka Kazimierz Dolny KOKPiT Festiwale Wynajem sal
“Strona powstała podczas realizacji projektu „Wielofunkcyjna i dwujęzyczna strona internetowa Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki dotycząca gminy Kazimierz Dolny i subregionu trójkąta turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.
Projekt graficzny i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design